Kaldır MapsVoyage Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

MapsVoyage Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu MapsVoyage Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

MapsVoyage yapmak biraz çok-in seyahat etmek insanlar için bir uygulamadır. Aracın senin seyahat etmek daha kolay yapabilirsiniz yardımcı girdi sağlamaktadır. MapsVoyage yolculuk sırasında doğru yön verir. Verilen bir site bulmak için yararlı olabilir haritaları bir katalog vardır. Daha fazla yardım için araç navigasyon ile yardımcı olur. Güncel trafik bilgileri ve geçiş Kılavuzu ek işlevler içerir. Belgili tanımlık yarar-ecek göstermek sen transit yolları trafik kaçınarak yardımcı olmak için. MapsVoyage alınıyor önce sen bu resmi web sitesinden,-ebilmek denemek mapsvoyage.com. Sadece iş adresini girin veya yerleştirin ve arama simgesini vurdu. Uygulama Gezi rehberleri gösterecektir. Eğer sisteminize MapsVoyage eklemek karar varsa, resmi web sitesinden ücretsiz alabilirsiniz. Program bir tarayıcı uzantısı olarak mevcuttur.

MapsVoyage yardımsever ve yasal bir program olarak görünebilir, ama işin aslı bu riskler içerir. Güvenlik uzmanları ve uygulama araştırma yapmış ve adware sonucuna ulaştı. Bu kategori için neden gölgeli program çalışır yoludur. Arka plan üzerinde yetkisiz görevleri çalıştırır. Onun faaliyetle MapsVoyage insanlar güvenlik riskleriyle gösterir. İstenmeyen operasyonların ilk reklam görüntülüyor. Belgili tanımlık adware reklam afiş, kupon kutuları, metin bağlantıları, freebies, indirimler, satır içi, geçiş, interstisyel, bağlamsal, kayan, karşılaştırma ve video reklamlar gibi farklı türlerine oluşturur. Onları daha cazip yapmak, sinsi program onları renkli desenler, cursive yazı tipleri, flash animasyonları ve diğer özel efektler ile süsle.

Ne bir reklam içeriğindeki kullanıcının dikkatini çekmek. Öneriler için giyim, Aksesuar, teknolojik cihazlar, mobilya, Dekorasyon, gibi çeşitli tüketim malları alışveriş MapsVoyage gösterir Bahçe ekipmanları, spor vites, oyun, oyuncak ve diğer birçok ürün. Belgili tanımlık adware listelenen emtia fiyat üzerinde vurgular. O-ecek göstermek sen indirimleri, kupon, satış, toplu teklifler ve diğer özel teklifler. Listeleri gibi cazip olarak, orijinal olduğu garanti değil unutmayın. MapsVoyage onları kendisi bulmaz. Sadece çeşitli üçüncü taraflar tarafından sağlanan içerik aracılık eder. Bu program geliştiriciler için para alıyorum.

MapsVoyage reklam-taraftar. Gizli araç geliştiricileri reklam kampanyaları yürütmek için aracıları ödeyen kişilere ait Web sitelerine bağlantı. Bu hizmet Aracısı komisyon alır. Tutar pay-per-click sistemine göre hesaplanır. Ne zaman bir kullanıcı bir reklamı izler belirli bir toplamı toplam komisyon eklenir. Son kullanıcının kendisine getirdi alışveriş listeleri var için ödeme yapmaz, onun kişisel güvenlik bir öncelik değil. Belgili tanımlık adware güvenlik taramaları çalışmaz. Verilen herhangi bir reklam malware yayılır bir Web sitesi için neden olabilir. Onları tamamen önlemek.

Bu makalenin başında belirtildiği gibi MapsVoyage resmi web sitesinde hazırlanmıştır. Mavi bir düğme ana sayfasında takip ederek, uzantı yüklemesini başlatmak istiyorsunuz. Ancak, birçok insan bulmak MapsVoyage içinde onların bilgisayar elde etmiş hatırlatarak olmadan. Bu senin başına geldi eğer, sen yanlış zamanda gardını. Sisteminize nüfuz adware için birkaç yolu vardır. En yaygın dağıtım yöntemi donatılacak. Gizli araç korsan uygulamalarla otostop freeware ve shareware program. Ev sahibi download müşteri adı verilir. Bu gizli aracın yüklenmesini aracılık eder. MapsVoyage hüküm ve koşullarına bir bonus olarak listelenir. Ayarları değiştirmezseniz, bilgisayarınıza izin verilir.

MapsVoyage yaymak için başka bir yaygın spam e-postalar yoludur. Gönderenin eki uğursuz programla birleştirir. O önemli bir belge olarak eklenmiş dosyasını tanımlamak ve sen hemen açmak için it. Host dosyasına erişim yüklemeyi tetiklemek ve reklam yazılımı yüklemek için yeterlidir. İşlemi bir makro veya komut dosyası ile otomatikleştirilmiştir. Yazınızı güvenilir bir gönderenden geldiğinden emin olun. O sizinle iletişim kurmak için kullandığı e-posta hesabınızı kontrol edin. Kötü amaçlı yazılım dağıtma en kolaylaştırılmış arabayla teçhizatları yoludur. Bulaştırmak websites girişteki gözlerden uzak program aktarımı başlatmak için tasarlanmıştır. Seni takip bağlantıları yanı sıra ziyaret edilen web sitelerinin dikkatli olmak gerekir.

MapsVoyage Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MapsVoyage Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *