Kaldır MacKeeper virüs | Güncelleme

PUP
Remove MacKeeper

MacKeeper virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu MacKeeper virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

MacKeeper bir programdır, Apple Mac cihazlar ile uyumlu. Aracın ağırlıklı temizlik ve Mac’ın belleği en iyi duruma getirmek için kullanılır. Ayrıca bir güvenlik bakım hizmeti sunmaktadır. Uygulama oldukça pahalıdır. Hizmet yalnızca bir abonelik olarak elde edilebilir. 6, 12, 18 ve 24 ay ön ödemeli süreler için bir ay ve ay plan ve genişletilmiş planları olduğunu. En uzun planı aylık bir ücret karşılığında $4.95 YTL olsa da kısa vadeli maliyeti $14.95 USD planlayın. Hizmetlerinin test etmek ve onları satın baktılar olup karar veren bir duruşma yorum-in bulunan aracı vardır.

MacKeeper kendi araştırma yapıyor üzerine, biz program akıllı bir yatırım olmadığı sonucuna vardı. Bu sonuç için yazılım güvenlik riskleri içerir nedenidir. MacKeeper reklam destekli olduğunu. Böylelikle çeşitli web siteleri içerik teşvik geliştiricileri bu açılır reklamlar oluşturmak için ödenir. Güvenlik bakım hizmetlerini içerir rağmen aracın üçüncü eğlenti websites, güvenilirliğini garanti etmez. MacKeeper reklamlar bozuk Web sitelerinde arazi ve malware ile enfekte sistem olsun. Bu nedenle, aracın bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak sınıflandırılır.

Kendi resmi web sitesi, .dmg biçiminde mackeeper .com MacKeeper deneme sürümünü indirebilirsiniz. Kullanıcılar aylık hizmet için karşılık gelen fiyat elde edebilirsiniz. Ancak, programın resmi web sitesi için bu tek kaynağı değil. Yazılım paketleri, spam e-postalar, Web siteleri bozuk ve bağlantılar tehlikeye gibi aracın kez gizli yöntemleri ile yayılır. Bir paket ana program dışında bir veya daha fazla ilave aracı içerir. Ekstra yazılım isteğe bağlı olarak gelir. Ancak, bu varsayılan bilet. Ek bir program nerede belirtilir bulun ve yanındaki kutusundan onay işaretini kaldırmak zorunda. Bunu yapmak ihmal sisteminize yüklenmesine izin eşit olur.

Remove MacKeeper
The MacKeeper Virus

Spam e-postalar gibi MacKeeper, iliştirilmiş bir belgesi olarak kılık değiştirmiş bir program aktarabilirsiniz. Sahte mesaj dosyayı bir makbuz bir harf veya bir paketi, bir fatura ya da başka bir şey olduğunu söyleyecektir. E-posta gerçek olup olmadığını denetlemek için gönderenin adını ve kişiler kadar bak. Kullanarak bozuk Web siteleri ve güvenliği aşılan bağlantıları bir arabayla yükleme bilinen bir doğrudan dağıtım tekniği. Bunlara erişmek bulaşmış almak için yeterli değil. Bu yüzden bu ziyaret ettiğiniz Web sitelerine ve sen izlemek belgili tanımlık golf sahası hakkında seçici olmak tavsiye edilir. Belirli bir Web sitesi hakkında şüpheniz varsa, bu bilgilere bakın.

MacKeeper reklamlar çok müdahaleci vardır. Onlar büyük numaraları’nda görünür. Program hangi reklam akışını denetlemek kullanıcı ayarları sağlar. Günlük olarak MacKeeper reklamları ile uğraşmak zorunda olacak. Rahatsız edici olmak dışında onlar sistem performansını yavaşlatır. Onları üretmek için sistem CPU kullanma yavru sonucudur. Yavaş bilgisayar performans en büyük sorun değil. En ciddi güvenlik tehdit bir konudur. Uygulama reklam gelirleri artırmak için kullanır. Ne zaman belirli bir reklamı tıkladığında aracın geliştiricileri belirli bir birim ödeme almak için. Programın sahipleri için toplam gelirleri tıklama sayısını belirler, onların kaygılarından bunlar.

MacKeeper reklamları web siteleri, hangi hiçbiri bir güvenlik denetimi gitti geniş bir dizi içeriğini teşvik. MacKeeper yazılım arkasında varlık Kromtech İttifak A.ş. adlı bir şirket olduğunu Köln, Almanya, temel ancak de New Orleans, Louisiana ve Road Town, Tortola, İngiliz Virgin Adaları ofisleri bulunmaktadır. Şirket kullanıcıların sanal güvenlik için sorumluluk muaf olmasını sağlayan bir son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) formüle. Bu sadece bir virüs MacKeeper reklam yolu ile ulaşmak için aynı zamanda üzerinde toplanan verilerin sahibi olmak için geçerlidir. Toplanan bilgiler, sizin izniniz olmadan açıklanmayan üçüncü kişilere satılabilir.

MacKeeper belgili tanımlık ads üstünde senin perde görmeye başlar başlamaz yavru fok kaldırmanız gerekir. Biz istenmeyen yazılım sistem kurtulmak yardımcı olacak bir kaldırma kılavuz aşağı sağladı. Gizli araç kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı bir virüsten koruma programıyla taramalısınız. Bu yavru fok girdilerindeki herhangi bir şüpheli yazılım ya da yapmak senin sistem sicil memuru içine izin başardı eğer kontrol eder.

MacKeeper virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MacKeeper–dan senin bilgisayar-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *