Kaldır Login Easier New Tab Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Login Easier New Tab Virus

Login Easier New Tab Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Login Easier New Tab Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Giriş daha kolay yeni sekme yararlı ve zararsız olarak duyurulan bir programdır. Oturum tüm hesaplarınızı kolayca ve böylece zaman ve çaba yardımcı gerekiyordu. Ancak, böyle bir şey yok. Bu yardımcı program bir tarayıcı hijacker sınıflandırılır ve kaçırmak hiç de yardımcı olur. Hepsi kötü amaçlı yapmayın giriş daha kolay yeni sekme düşünme hata herhangi bir farklı. Bu değil. Diğer ailesinin tüm üyeleri, bu korkunç gibi davranır. Bu yüzden onu daha fazla zaman içinde senin sistem serbestçe çalışmasına vermiyorsun ki önemlidir. Ne yapman gerektiğini oracıkta çıkarmak olduğunu.

En kısa zamanda tarayıcılar üzerinde giriş daha kolay uzantısı nokta, aslında sen bir enfeksiyon ile ilgili olduğunu ve ondan kurtulmak için bir yol aramaya başlamak olduğunu kabul edin. Ne kadar uzun kalıyor, daha büyük kontrolden çıkmak için şans olur. Çok geç değil iken senin makine ve gizliliğinizi korumak. Zararlı nerede saklandığını bulmak ve çıkarmak o. Biz el kaldırma rehberi için kullanmanıza olanak sağlar. Ama eğer otomatik çözümler tercih her zaman senin için işi için güvenilir anti-malware programı indirebilirsiniz. Seçenekleri var ama zamanım yok. Hangisini seçerseniz seçin, hızlı hareket. Saat işliyor.

Bu korsanının infiltrasyon hemen sonra bir karışıklık yapmak başlar. Tüm tarayıcılar etkiler. Bu üç en popüler olanlar de, yani Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge ama zararlı kullanıyor olabilirsiniz herhangi bir diğer tarayıcı ile mükemmel uyumlu içerir. Onları reklamlarla enjekte eder. Bu öyle mi yapmak için programlanmış. Ödeme tıklama başına gelir kazanmak için hackerlar kullandığı günlük olarak çok sayıda reklam ile sular altında olsun. Öyle. Eğer sen tıkırtı, hackerlar ödenir. Onların sponsor hale gelmektedir. Yine de hepsi, bu değil.

Korsanının de seni her zaman çok şüpheli sayfaların ton için yönlendirir. Her ne zaman bir sayfa yükleme çalıştığınızda başka gölgeli bir yerine ziyaret sonunda. Web sörf ne olması gerektiği değil mi. Sen cant’bulmak bir şey Aradığınız ve her zaman malware riske maruz kalır. Ayrıca güvenlik riski maruz kalır. Aslında, bu en büyük sizi ilgilendirir.

Remove Login Easier New Tab Virus
The Login Easier New Tab Virus

Giriş daha kolay yeni sekme üzerinde casus ve online her hareketini izler. IPS, e-posta adresleri, kullanıcı adları, şifreleri, hesapları, tarayıcı ile ilgili veri, vb erişimi vardır. Hatta kişisel olarak tanımlanabilir ve mali kimlik bilgilerinizi çalmak olabilir. İzin verme. Siber özel bilgilerinizi ele ise, geri dönüş yok. Yani bu senaryo açılmak izin verme. Hala korumak için bir şey varken sinir bozucu korsanının silin.

Giriş daha kolay yeni sekme nasıl ortaya çıktı? Bir resmi Yükle düğmesini olsa bile, kasıtlı olarak indirilen şüpheliyim. Henüz, hala bulaşmış. Nasıl? Korsanının diğer hileler makine girmek için kullanır. Genellikle, bu birlikte diğer apps-e doğru seyahat eder. Ücretsiz program yüklerken dikkatli olun. Yalnızca güvenilir kaynaklardan kullanmak ve yükleme işlemi sırasında dikkat edin.

Her şeyi kabul için acele etmeyin. İlk küçük yazıları oku. Bilgisayar korsanları, acele, oyalama ve dikkatsizlik için başarılı olmak için dua ediyorum. Onlara izin veririm. Onlar düz enfeksiyonlara yol. Ne enfeksiyonlara yol değil uyanıklık var. Davetsiz bir misafirimiz zamanında spot ve girmesini önlemek dikkatli yardım ediliyor. Zaten kazanılmış bir kez daha kötü bir parazit ile anlaşma yapmak çok daha kolaydır. Bunu bir düşün.

Login Easier New Tab Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Login Easier New Tab Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *