Kaldır Linknotification.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Linknotification.com

Linknotification.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Linknotification.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Linknotification.com güvenilir bir sayfa değil. Aslında, bu sorunları açık bir işaretidir. Online gitmek her zaman bu site görürseniz, makinenizi artık enfeksiyon-Alerjik olduğunu bildirmek özür dileriz. İşte bir yere PC köşelerinde gizlenen kötü bir adware ve bu olan, kesintisiz görünmesini Linknotification.com site zorlama. Acil önlemler almak. Adware zararlıları için hoş arkadaşları yapmayın.

Farklı olmak ile sıkışmış tehdit beklemeyin. O alışkanlık. nerede saklandığını bulmak ve olabildiğince çabuk silin. Kal ve işletmek özgürce, er ya da geç izin verirsen kontrol dışı alacak ve sonra senin durumun kötüleşeceğini. Tereddüt etmeyin. Belgili tanımlık adware hala bir parazit ve yer yoktur bunun için içinde senin sistem. Kendine bir iyilik yap ve silin. Gelecekteki kendini minnettar olacağım.

Reklam yazılımını online faaliyetlerinin tam bir karmaşa yapar. Aniden, online gölgen Linknotification.com sayfa haline gelir ve her fırsatta görüyorsunuz. Her ne zaman bir şey için online aramak denemek için bile yönlendirildi. Tabii ki, Bu sayfa ziyaret etmek zorunda kalıyor tek değil. Diğerleri vardır. Belgili tanımlık adware mümkün olduğu kadar çok entrikalı siteler üzerinde arazi emin olur. Bu şekilde, o gelir oluşturmak için sahipleri siteleri indiğin çünkü sponsor. Crooks adware arkasında pay-per-click gelir kazanmak için kullanıyor. Haşere tarafından oluşturulan bir şey tıkladığınız zaman, onlar para alıyorum. Onların sponsor ol. Ne yazık ki, bu kadar değil.

Remove Linknotification.com
The Linknotification.com Virus

Gemide adware ile barış içinde web sörf yapılmaz. Tek bir tıklama uzakta kötü amaçlı yazılım sürekli vardır. Ekranınızda gördüğünüz hiçbir şey doğrulanır. Orada çok sayıda enfekte sayfaları ve kötü amaçlı reklamlar ve üzerlerine tıklatırsanız, senin çıkmaz daha da kötüye. Yüklediğiniz her sayfa reklamları tüm şekil ve formları ağırmış. Ne olursa olsun, bu reklamlar gitme. Onlar bile numaraları ve zaman geçtikçe daha müdahaleci olurlar.

Bu nasıl senin browsing deneyim belgili tanımlık adware kalıntıları. Bu bir kabus dönüşüyor. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla yetkisiz erişimlere karşı. Neden sessiz? Zaman zararlı silmek ve online faaliyetleri normale döndü almak neden güvenliğinizi tehlikeye atıyorsun? Tek yapmanız gereken, bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve zararlı silin. Otomatik çözümler tercih ederseniz, size yardımcı olmak için her zaman güvenilir anti-malware programı kullanabilirsiniz. Yönteminizi seçin ve hareket. Ne kadar erken enfeksiyon, daha iyi kurtulmak. Gecikmeler geri dönüşümsüz hasara yol.

Nasıl adware girdiniz mi? Rağmen birdenbire göründüğü gibi görünüyordu, değil mi. O kurulmuş değildi. S program, olarak zararlı sizin onayınız olmadan içeri giremeyiz, dolayısıyla, bunun için sorar. Tabii ki, o açıkça sormak değil ama o hile hile için ortaya. Örneğin, zararlı bir bilgisayar programı güncelleştirmek sen dupe için gibi görünüyor. Bu tuzağa düşmek ve içinde izin, işte burada.

Parazit kendiniz yükleyin. Bunu önlemek için neye “Evet” denir, daha fazla dikkat gerekir. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce dikkatlice okuyunuz. Sıradışı bir şey görürsen, yükleme derhal iptal edin. Enfeksiyonlar kurbanların dikkatsizlik için dua et. Senin izni vermemeniz gerekir. Uyanık olmak ve korumak senin PC.

Linknotification.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Linknotification.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Linknotification.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *