Kaldır Letsupdateourdomain.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Letsupdateourdomain.com hangi varlığını adware varlığı nedeniyle web sitesi,. Sayfayı tarayıcınızda göründüyse kötüye işarettir. Bir yere tehlikeli bir parazit adware kategorisinden PC’NİZDE pusuda. Onun amacı? Parazit arkasında kötü amaçlı yazılım kesmek için hem de sponsor sayfalar için gelir oluşturmak için görüntüler. Basit, gerçekten. Adware tarayıcınızda birden fazla müdahaleci reklam oluşturur. Onlara, yaptığınız her tıklama için parazit ödemesi yapılacak.

İşin aslı, terfi içeriği özel olarak, böylece o tıklandığında olasılığı artan kullanıcıya daha çekici bakmak için hedef olacak. Bu tuzağa düşersen, şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine gönderileceklerdi. Gördün mü, kötü amaçlı yazılım mümkün olduğu kadar çok reklam göstermek için programlanmıştır. Onları doğrulamak için onun işinin bir parçası değil. Bu, reklam bilgisayarınıza zarar verme olasılığı tehlikeli kaynakları neden olabilir anlamına gelir.

Adware en sık donatılacak, torrent dosyaları, vb spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirmeleri, virüslü bağlantıları ve reklamlar, yazılımı üzerinden yayın yapmaktadır. Internet’e göz atarken dikkatli olun çok önemlidir. Acele ve ihmal hacker üzerinde gelişirler iki şey vardır. Hadi ayrıntılı. Çoğu durumda, kullanıcıların bir yükleme sürecinde bile ne dikkat ödemeden aynı rutin ‘İleri-ileri-ileri-bitiş’ takip almak çok hızlı. O ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklatmadan önce herhangi bir hüküm ve şartlarını okumak emin olun.

Ayrıca, Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş veya özel mod için tercih emin olun. Böylece, isteğe bağlı birisi tertibat bilgisayar yazılımı bohça gizli olup olmadığını görmek mümkün olacak. Kötü amaçlı yazılım, bu nedenle ek yazılım gizlemek için bilinir. Herhangi bir bonus programları veya apps varsa, onlar installed üstünde senin PC değil bu yüzden onları, seçimini kaldırmak gerekir.

Adware bilgisayarınızda olmasını istediğiniz bir şey değil. Bu parazit kalmak için izin daha fazla zaman senin durumun daha kötüye gider. Her gün, yapım o çok sert yolunda atılan her reklam görüntüleme ile yetişmek tarayıcı için rahatsız edici reklamları sayısı artacaktır. Yakında, tarayıcı çökme ve donma başlayacak, ahşap kaplama her gün bir olay olacak ve internet hızı aniden azalır fark edeceksiniz. Ve hepsi bu değil.

Adware kolayca sizin kişisel ve finansal veri olumsuz etkileyebilir. Bilgileri verir ama geçmişi, arama sonuçları, banka hesapları, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, tarama için sınırlı değildir şifreleri, vb kolayca bu veri kar için diğer kişilerle paylaşmak için talep hacker eline düşebilir. En kısa zamanda varlığını algılamak bu adware kabus kurtulmanın tek yolu bu kötü parazit bilgisayarınızdan kaldırmaktır.

Letsupdateourdomain.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Letsupdateourdomain.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *