Kaldır LearnTheLyrics virüs | Güncelleme

PUP

LearnTheLyrics virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu LearnTheLyrics virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

LearnTheLyrics bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) sınıflandırılmış Mindspark Interactive şirketi tarafından geliştirilen bir uygulama. Bu kötü amaçlı yazılımlar aygıtınız işgal etmiştir değiştirilmiş tarayıcı ayarlarını işarettir. Bu parazit homepage, yeni sayfalar ve hatta arama sağlayıcı, LearnTheLyrics .com Web sitesi ile yerini alır. Yeni araç çubukları veya yükleme iznini alamadım uzantıları fark için nadir değildir.

LearnTheLyrics ekranınızda gördüğünüz hedefli reklamlar çok sayıda sorumludur. Bu tür reklamlar, cehenneme tarama yapacaktır. Parazit onun net içine çekmek için hiçbir şey duracaktır. Hatta daha önce herhangi bir reklam görüntülemedi bir sayfa şimdi kaplı afiş, metin reklamlar, pop-up’lar veya uyarı iletileri yanıp sönen şeklinde promosyonlar ile. Ama dikkatli olun! En arka kapı kesmek için açmak isteyebilirsiniz doğrulanmamış sayfalara bağlantılar kurşun sponsorluğunda.

Biz zaten belirtildiği gibi bu uygulama bir resmi web sitesi vardır ve özgürce çeşitli app stok–dan-ebilmek var olmak downloaded. Ancak, aynı zamanda özgür yazılım demetleri ile fark edilmeden, aygıtınızdaki gizlice. Çoğu zaman, bunun nedeni Kullanıcı zaman kazanmak amaçlayan hızlı bir kurulum için gözle hata yapan şeydir. Tabii, cihazınızda yazılım yüklemek için en kolay yolu gözükebilir ama bu aynı zamanda sizin bilginiz dışında düzenli programlar boyunca yüklü gizli içerik izni. Bunun yerine, yapmak öneririz olduğunu yükleme ne zaman elde edilebilir Custom/ Gelişmiş türünü seçmek için. Bu şekilde, senden gizli olarak herhangi bir ek yazılım şimdi görünür hale gelir. O zaman, tüm orada yapılması gereken o kaldı bu içerik seçimini kaldırın ve yüklemeyi bitirmek için.

LearnTheLyrics yardımcı programı, bilgisayarınızda yer yoktur. Keşif, kişisel ve finansal verilerinizi çalmak üzere şansımız yok veya web tarayıcılar ciddi zararlar hemen, kaldırmanız gerekir. Bu parazit çok yıkıcı, tarayıcı çökme ve donma neden olabilir. Internet bağlantınızı da, yavaş sürati lider etkilenen almak. Artık bu zararlı etkisi daha kötüye gider üstünde senin PC, kalmak izin verir. Bu pisliği kurtulmanın tek yolu bu sinir bozucu LearnTheLyrics yavru çıkartılmasıdır. Kötü amaçlı yazılım kendini kurtulmak için nasıl bilmiyorsanız, aşağıdaki ayrıntılı yönergeleri hazırladık.

LearnTheLyrics virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala LearnTheLyrics virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *