Kaldır Laborates.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Laborates.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Laborates.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Laborates.com yönlendirme, bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından sızmış bir işaretidir. Böyle kötü niyetli yazılımın bulaşmasını diğer belirtileri değişmiş tarayıcı ayarlarını, değiştirilen ana sayfası ve arama sağlayıcısı yanı sıra araç çubuğu, eklentileri ve uzantıları yetkisiz yüklenmesini vardır. Dahası, bu zararlı haşere bilgisayar sisteminize nüfuz sonra açılır pencerelerin biçimindeki müdahaleci reklam içeriği ile alı başlayacağız, özel fırsatlar, özel teklifler ve kuponlar, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb. Onlar bir amaç için kullanıcıya çok cazip bakacağız.

Hava korsanı yanı sıra gözatma geçmişi ve alışkanlıklar edinmek arama sorguları tıklayın büyük olasılıkla hedeflenmiş içeriği oluşturmak için yeteneğine sahip. Bu bir sebep için yapılır. Ve nedeni ile her bir kar elde etmek olduğunu görebilir ve’ı tıklatın.

Tarayıcı korsanları malware en yaygın türü yayılmış bulunmaktadır. Genellikle spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir eğe–dan bilinmeyen gönderen, ücretsiz yazılım, sahte güncelleştirmeleri, şüpheli bağlantılar ve pop-up’lar, vb aracılığıyla dağıtılmış. Ne Biz okuyucularımız her zaman onlar yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri aldığınızdan emin olmak için tavsiyelerde.

İnternet’ten içerik indirme, bir özel için gözle önerilir veya yükleme işleminin, ne üzerinde tam denetime sahip böylece gelişmiş türü aslında, bilgisayarınızda yüklü. Çoğu zaman insanlar olmasıdır programlar ve onlar bir paket download uygulamaları ile birlikte, malware de anlamıyor. Hızlı yükleme izlerseniz içerdiği yazılım tam listesini göremiyorum. Bu çoğu kullanıcı yapmak bir hatadır.

Tarayıcı korsanları gibi zararlı virüs Truva atları veya hatta ransomware gibi diğer türleri olarak kabul edilir değil iken, onlar hala göz ardı edilmemelidir değil. Tabii, reklamlar, bilgisayarınızın kendileri tarafından zarar veremez ama onlar kötü amaçlı diğer parazit bulaşmış olabilir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. Herhangi bir bu korsanı tarafından oluşturulan şüpheli reklamlar’ı tıklatırsanız, güvenlik ve gizlilik ödün riski.

Kişisel bilgilerinizi bilgisayar korsanları tarafından çalınan istemiyorum ve bir huzurlu reklam ücretsiz tarama deneyimi için dönmek istiyorsanız, hemen bu siber parazit Temizleme ile devam etmelisiniz. Sadece nasıl bu tarayıcı korsanının ile bir kez ve herkes için başa çıkabilirim bulmak için bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Laborates.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Laborates.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *