Kaldır Koolmediaoffers.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Koolmediaoffers.com

Koolmediaoffers.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Koolmediaoffers.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Koolmediaoffers.com Sayfa görüntüsünü bir adware işgal açık bir işaretidir. İki el ele gider. Site görürseniz, sen-si olmak belgili tanımlık adware. Bu kadar basit. Henüz, içinde bulunduğunuz durum hiç de basit değil. Adware zararlıları için hoş kiracı çıkarma. Üzerinde çok aykırı. Cehennem gibi bir deneyim tarama yapıyorlar. Şu anda ile sıkışmış enfeksiyon farklı değil. Hiçbir şey ama baş ağrısı ve sorunları getiriyor. Ve bu gemide, geçirdiği daha fazla zaman bu sorunların hem sayılar hem de önem büyür. Daha da kötüye, adware ilk fırsatta kurtulmak için senin çıkmaz istemiyorsan.

Haşere mücadele zor değildir ama hızlı harekete geçmeliyiz. Eğer vaktini gereksiz tartışmalar, bu kontrol ve şeyler dışında kötü olacak. Komut istemi tedbirler gereklidir. Koolmediaoffers.com sitenin görünümünü bu uyarı olarak al ve hemen kulak verin. Sayfa tespit ettiler sonra tekrar nokta olacaktır emin olun. Adware’nın saklandığı yer aramaya başlayın ve bulduğunda, hemen silin. Haydi! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Adware, bir kez o, sinir bozucu bir eklenti tüm tarayıcılar, böylece tam kontrolü almak için ekler. Artık yetkili siz misiniz. Belgili tanımlık adware var. Ne ekranınızda görüntülenir alır karar verildi. Koolmediaoffers.com site bir örnek verelim. Aniden, o online gölge olur. Sayfa kesintiye uğratmadan tek bir hamle yapamazsınız. Yeni bir sekme açın, orada. Bir ara, yazın bu sonuçlar arasında yer alır. Geri [[198 için]] yönlendirildi, başka bir sayfasını ziyaret etmek deneyin. Yok ondan vardır. Ama hepsi bu değil. Belgili tanımlık adware ayrıca PC ekran hangi, tıklarsanız, hacker para sayısız reklam ile basar. Bu pay-per-click mekanizması denir. Hırsızlar zengin olsun yardımcı olur. Dahası, süreç içinde senin güvenliğini tehlikeye.

Remove Koolmediaoffers.com
The Koolmediaoffers.com Virus

Ve gördüğünüz reklamları sponsor yaptığı sponsorlu bir bağlantıyı güven daha iyi biliyorsun. Bu kolayca malware ile trimming bir sayfaya açabilecek veya kötü amaçlı yazılım kendisi gizlemek. Her iki durumda da tıklarsanız, dedi kötü amaçlı yazılım yüklemek ve makinenizi daha da tehlikeye. Amacınız bu? PC parazit noktasına artık kaldıramıyorum ve aşağı tatili doldurmak için? Biz öyle düşünmüyoruz. Bir şey üzerinde yi. Ve Evet, bu senin PC kullanarak bir sorun haline gelmektedir anlamına gelir. Reklam yazılımını kaldırma sürece. Bunu yaparsanız, her şey normale geri dönecektir. Orada-ecek var olmak daha fazla reklam ve yönlendirir. Bilgisayarınızı tekrar normal olarak gerçekleştirir. Ne için bekliyorsun? Davetsiz misafir şimdi silmek! Bizim kaldırma kılavuz aşağı yardımcı olması için kullanın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak bu adware ile? Muhtemelen başka bir programda birlikte geldi ve fark çok dikkatsizdin. Senin makine güvenli tutmak istiyorsanız, uyanık olmak zorunda. Örneğin, bir programı yüklediğinizde, acele etme. Onları kabul etmeden önce ve Conditions/ EULA koşullarını okumak için zaman ayırın. Onlar tamamen karşı olan bazı yanıltıcı yan tümceleri gizlemek ve bunları atlarsanız, geri dönüşü yoktur.

Ayrıca, Kurulum Sihirbazı’ndaki gelişmeler ayarları seçebilirler. Evet, bunlar daha zaman alıcı ama yükleme standart süre olanlar üzerinde tam kontrol onların da size, her şey otomatik olarak bitmiş olur. Ayrıca görmek ve finish kurulum ve böylece enfeksiyon girmesini önlemek belgili tanımlık bohça–dan tüm Ayrıca ekli apps kaldırmanız mümkün olacak.

Koolmediaoffers.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Koolmediaoffers.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *