Kaldır Kip5j.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Kip5j.com

Kip5j.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Kip5j.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Online gitmek her zaman Kip5j.com site görürseniz, Haberler iyi değil. Makinenizi artık enfeksiyon-Alerjik değil. Bir adware parazit liman. Öyle. Bir adware ile bulaşmış ve Kip5j.com sayfa sürekli görünümünü açık bir ibret vardır. , Ama paniğe kapılmayın. Bir siber haşere ile ilgileniyor ve sakin ve gerekli önlemleri almak gerekir.

Gerçek şu ki adware çıkarılabilir olmasıdır. Mücadele bile nispeten kolaydır. Ama bu, elbette, etkisiz hale değil. Zararsız bir böcekten böyle bir şey yok. Adware kalır bırakırsan, sorun bir sürü neden olur. Bu yüzden hızlı hareket etmek gerekir. Kip5j.com sayfa spot olarak zararlı nerede saklandığını bulmak ve çıkarmak o. Ertelemek ve gelişmeye zaman vermeyin yapın. Ne kadar çabuk davetsiz misafir, senin için daha iyi ve sistem kurtulmak.

Bir kez belgili tanımlık adware girer, sorunları dökme başlar. Tarama değişiklikler önemli ölçüde deneyim ve daha iyi için değil. Online gitmek her zaman, zararlı tarafından kesiliyormuş. Örneğin, Kip5j.com site her zaman gösterir. Yeni bir sekme açtığınızda, işte burada. Bir arama yazdığınızda, bu sonuçlar arasında yer alır. İçin diğer sayfalarını ziyaret etmeye çalışırken yönlendirildi. Orada bu sitenin kurtuluyor değil. Üstelik, belgili tanımlık adware reklam kesintisiz ton ile amansız. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, açılır pencereler, video reklamları, pop-under, vb

Remove Kip5j.com
The Kip5j.com Virus

reklam her türlü sen düşünürsün, görüyorsunuz. Ne o daha kötü. Bu reklamlar güvenli değildir. Onlar sponsor olmaz. Hırsızlar onları belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve pay-per-click gelir elde etmek için kullanın. Sponsor reklam güven daha iyi bilmelisin. Tıklarsanız, sadece hackerlar sponsor, ama aynı zamanda bilgisayarınızın güvenliği riske. Bozuk bir reklam tıklayın başına ve var bolluk o üstünde senin perde, kötü amaçlı bir site ya da karada olacak, enfeksiyonlar ya da dolu bir enfeksiyon doğrudan reklamından karşıdan yükler.

Kendine bir iyilik yap ve adware olduğu sürece bir şey üzerinde tıklayarak kaçının. Güvenli değil. Gemide haşere ile sürekli malware riske maruz kalır. Bunun dışında gizliliğinizi tehlikeye. Reklam yazılımını casusluk ve hassas verileri toplamak için programlanmıştır. Daha sonra o gönderir tüm o ve onlar-ebilmek arkasında crooks için kullanmak için ne olursa olsun uygun gördükleri. Gizlilik ile kumar oynar mısınız. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bu geri dönülmez hasar vermeden adware silin.

Nasıl adware gemide siz farkında olmadan? De, bu gibi enfeksiyonları izninizi senin makine girmek için aksi takdirde, içeriye istemek zorundayım. Ancak, hiçbir zararlı açıkça onayını ister. Bu reddi için fazla yer için bırakır. Bu adware ayırt etmez. Eski ama altın anlamına gelir infiltrasyon freeware demetleri, spam e-posta gibi Görünüşe göre iletileri, sahte program güncellemeleri, bozuk sayfalar, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, bu tekniklerin herbirini-ecek iş eğer sen dikkatsiz ve dikkati vb

ama hiçbiri Eğer senin durum tespiti yapmak onlar çalışacak. Web’de sörf yaparken bunu göz önünde bulundurun. Her zaman hangi sayfaların dikkat ziyaret edin, kullandığınız ne sel ve hangi reklamları tıklayın. Bu tüm enfeksiyonlar için neler bekliyor gibi dikkat Rüzgar atmak değil. Tetikte olun ve enfeksiyon ücretsiz PC tutmak.

Kip5j.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Kip5j.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *