Kaldır Keytar.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Keytar.com

Keytar.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Keytar.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli Keytar.com siteye yönlendiriliyorsunuz kötü haberdir. Şu anda makinenizde bir enfeksiyon barındırıyorsanız anlamına gelir. Bir tarayıcı korsanının. Önce panik, şimdi, o gaspçı olduğundan değil mücadele zor unutmayın. Sen bir Truva atı veya ransomware enfeksiyon gibi çok daha ciddi bir tehdit ile enfekte olmuş ki işin aslı. Onlara korsanının göre tehlikeli olduğundan değil. Ama hiç kuşkunuz olmasın. O zararsız değil.

Zararsız cyber enfeksiyon böyle bir şey yok. Onlar tüm ve neden olacak hasar. Bu korsanının dahil. Talimatların doğru kümesiyle sen davetsiz misafir tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz, iyi haberdir. Ama hemen harekete geçmeliyiz. Bu gemide daha fazla zaman kötü bir fikir veriyor. Zararlı her saniye kendisi içinde senin makine daha derin kök için kullanır. Keytar.com yönlendirileceği bir uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. Bir kez çevrimiçi gölgen olma sitesi dikkat edin, gaspçı’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve keşif silin. Zaman kaybetmeyin. Zaman senin arkadaşın değil. Korsanının kötü niyetli ve olması gereken en kısa sürede kaldırıldı.

Bu enfeksiyonun daha önce güvenli ve keyifli tarama deneyimi tamamen yok eder. Bu bir kabus dönüşüyor. Barış içinde web sörf imkansız bir görev haline gelir. Başlangıç olarak, Keytar.com aradığınız bir şey bulmasını engelliyor her fırsatta görünür. Çevrimiçi olmak karar zaman, site açılır. Ve yalnız değil. Korsanının nedeniyle birçok diğer sadece gölgeli sayfa da ziyaret etmek zorunda kalırlar. Ama daha fazla.

Remove Keytar.com
The Keytar.com Virus

Kötü site bile arama motoru ve izin size ait her türlü olmadan ana sayfasını değiştirir. Şu andan itibaren hiçbir ekranınızda gördüğünüz güvenilirdir. Yeni arama motoru bir için umuyor güvenli ve doğru sonuçlar elde etmiyor. Tabii ki, muhtemelen orada bazı güvenli bağlantıları ve reklamlar, ama bunların çoğu bozuk ve verilmediği sürece kimin kim olduğunu söyleyemem. Henüz, eğer tıklarsanız, senin çıkmaz kötüleşen riske.

Reklamları web tarayıcı araç çubukları, optimizasyon araçları ve diğer ürünleri, tüm adware publisher pay-per-click gelir elde edebilirsiniz böylece gibi ek sorgulanabilir içerik yükleme teşvik. Download daha kötü niyetli programları ve olmak istiyorum ve sahtekarlardan sponsoru? Bundan şüpheliyim. Ama korsanının tutarsanız, bu tam olarak ne olacak bu. Reklamlar ve bağlantılar çok uzun süre görmezden gelemezsin. Bu senin kendi makine kullanarak kaçınarak aynı.

Korsanının senin PC istimal o artık güvenli değil çünkü önlemek yapar. Bu da eğlenceli değil. Ama korsanının silerseniz, her şey normale dönecek. Orada-ecek var olmak daha fazla reklam ve yönlendirmeleri, makinenizi underperform değil ve sen-ecek muktedir sörf web eskisi gibi. Bu veba şimdi kaldırmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Nasıl korsanının girdiniz mi? En sık kullanılan yöntemlerden birini freeware donatılacak denir. Üstünde senin PC programları yüklediğinizde çok dikkatli olun. Eğer özellikle yapmaması gereken güvenilir olmayan kaynaklardan gelen aldın! Her zaman temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Bu şekilde yaklaşık yüklenmesi gereken tüm ek olarak ekli apps bir listesi sunulur. Ayrıca onları altında iken temel yükleme seçimini kaldırmak edebiliyoruz, onlar otomatik olarak girin. Tüm bunları kaldırın. Böyle ekstralar çoğu zaman kötü niyetli. Onları gerçekten gerekirse onları kendine şimdiye karşıdan yüklediğiniz.

Keytar.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Keytar.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *