Kaldır JZip virüs | Güncelleme

PUP

JZip virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu JZip virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

JZip çeşitli dosya formatları ile çalışır yararlı ve güvenilir bir motor olarak terfi ücretsiz bir araçtır. Gerçekte, bu bir reklam görüntüleme aracı senin kaş çevirmek isteyen bir kötü amaçlı yazılımdır. Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar bu yardımcı program bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) olarak kategorize. Ama seni aptal adı izin vermeyin. Bu konuda potansiyel bir şey yoktur. Cehennem gibi bir deneyimi içine normal tarama dönüm daha yetenekli.

Yavru köpek ekran ile tüm tür reklamların sel olacaktır. Açılır pencereler, metin, afiş, uyarı iletileri, yanıp sönen olmak ziyaret ettiğiniz her sayfanın reklam ile ele alınacaktır. Hatta bir online izle video reklamlar tarafından kesintiye uğrar. İşte onlardan kaçış yok. Bu kötü kötü amaçlı yazılım hakkında bir şeyler yapmak ve hemen onun kaldırma ile devam karar vermediğiniz sürece.

JZip PUP-cant kesmek onun yol üstünde senin bilgisayar. Bunu yapmak için izniniz gerekiyor. Bu hileler kullanır ve saflık ve dikkatsizlik PC’NİZDE gizlice üzerinde önemle durulacaktır. Spam e-postalar, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, yazılım demetleri, virüslü bağlantılar ve açılır pencereleri, sahte yarar reklamlar, sahte güncelleştirme isteklerini, vb gibi parazit pusuda en yaygın yerlerdir. Internet’ten yazılım yüklendiğinde atılması gereken bir adım için bir Custom/ Gelişmiş yükleme işlemi kalmayı istiyor. Bu ne, bak dışarı için gizli herhangi bir yazılımı karşıdan yüklediğiniz tam içeriği görüntülemenize olanak sağlar.

Herhangi bir ek program ve uygulamalar dikkat edin, onlar büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğundan onları, seçimini kaldırmak en iyisi. Ayrıca, şüpheli araçları tanıtmak veya bağlantıları güncelleştirmek rastgele açılan pencereleri güven için çok acele etme. Güncelleştirmek veya yazılım indirmek gerekirse, her zaman resmi ve lisanslı kaynaklara güveniyor.

Tam olarak reklam amacı nedir? Gelir pay-per-click yöntemi ile belgili tanımlık kesmek ve bu teşvik siteler için oluşturmak için. Dahası, gösterilen reklamlar ve pop-up şüpheli kaynaklarına neden olabilir. Şüpheli web sitelerine yönlendirildi şaşırmayın. Böyle reklam içeriği enfekte yerlere yeniden yönlendirmek için nadir değildir. Bu şekilde, siber suçlular bir arka kapı kullanın ve kötü enfeksiyonları bilgisayarınızda başlatın. Bu yüzden biz gösterilen herhangi bir reklam tıklayarak tavsiye etmiyoruz.

Doğru her reklam bulaşmış olacak ama hangi reklamların meşru ve hangi değildir bilmenin bir yolu yoktur. Her zaman online gördüğün her şeyi tıklatmadan önce iki kere düşün. Bir reklam veya açılır pencere gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, olmalı. Suçlular tarafından ayarla tuzağına düşme. Onlar kişisel bilgilerinizi ele geçirmek için her şeyi yaparım. Online güvenlik için bir risk poz olarak özel verilerinizi özel kalır emin olmak için biz bu yavru en kısa zamanda kurtulmak öneririz.

JZip virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala JZip virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *