Kaldır Jesdow Truva yapılır | Güncelleme

Trojans

Jesdow Trojan kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Jesdow Trojan Temizleme Kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Bu makalede n. korkunç Truva atı aile hakkında Yani üyesidir Jesdow. Jesdow yıkıcı bir trojan ve bu cümle yalnız bulunduğunuz durum ne kadar tehlikeli olduğunu fark yapmak gerekir. Bu zararlıları inanılmaz derecede tehlikeli. Onlar da müdahaleci, işgüzar ve rahatsız edici vardır. Bir Trojan içinde senin sistem barındırma iyi bir şey getirecek. Aksine. Artık virüs daha fazla sorun yolunuzu atar rahatsız edilmeden kalır.

Kendine bir iyilik yap ve geri dönülmez bir zarar için yönetir önce buna karşı harekete. Bu bir Trojan hakkında konuşuyoruz. PC tamamen yok edebilecek çok yeteneklidir. Vermeyin tam zamanı. Bir kez sen bu gemide yer, onun tam saklanacak yer aramaya başlamak ve keşif silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Çok geç olmadan almak.

Jesdow Trojan ne yapacağı belli olmaz. Tüm Truva ailedir. Tam olarak bu haşere neler yapacağını asla bilmemeli. Tüm hacker ihtiyaç ve şu anda istediğiniz bağlıdır. Jesdow programlanmış ve kolayca yeniden programladın. Aynı zamanda çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bu görevleri ortak noktası kötü niyetli ve kötü sonuçlara yol için yol gösterecektir. Örneğin, bir kez belgili tanımlık Trojan girer senin makine ayarlarınızda değişiklik yapmadan başlar olduğunu. Bunu yapmak için iznine ihtiyacım yok. Hatta sizi bilgilendirmek değil, uygulanıyor reshuffles. Sistem kayıt defteri ile uğraşamaz. uninstalls/ uygulamaları yükler. Bu değiştirir ya da tamamen bazı programlarınıza çalıştırmak mümkün değil varlık içinde sonuçları sistem dosyalarınız için önemli.

Bu, Jesdow kenara online faaliyetleri korkunç bir deneyim haline döner. Her sıra ve duş ekran ile çok sayıda sinir bozucu reklam yönlendirmek tarayıcılar neden olur. Bu nedenle, barış içinde web sörf engeller. Üstelik, belgili tanımlık Trojan bir arka kapı diğer tehditler olarak hizmet vermektedir. Bu karar verirse, senin makine ile daha fazla kötü amaçlı yazılım sel. Ne kadar bilgisayar temelli yıkar önce tutmak mümkün olacak? Uzun sürmez.

Trojans makineniz yavaş ama emin adımlarla ölüme sebep. Boş boş oturup izin gidiyorsun ya da hızlandırmaya ve bir şeyler yapmak için gidiyorsun sorudur. Biz ikinci yapmanı öneririm. Virüs nerede saklandığını bulmak ve çıkarmak o ASAP. Yardımcı olmak için bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin. Ya da eğer sen tercih etmek, sizin için işi yapmak iyi anti-malware app’ı indirin. Seçenekleri var ama zaman dilimi küçüktür. Şimdi harekete geçin!

Ne kadar kötü Truva makinenizi girdiniz mi? Tüm diğer enfeksiyonlar gibi bu haşere girmek için izin vererek içine kandırdın. Muhtemelen iki kez hakkında düşünmeden açılan bir görünüşte meşru e-posta ekli. Bu nasıl hackerlar faaliyet olduğunu. Onlar yasal ve gerisini size bırakıyorum iletiyi gizler. İşlerini daha kolay ihmalkar tarafından ve acele yapmazlar.

Her zaman sendersâ €™ e-posta adresleri iletiyi açmadan önce doğrulayın. “Evet” her şeye kalmayı sürdürüyor bilmeden için sorulur demek değildir. Her zaman tetikte olun ve enfeksiyon-Alerjik makinenizi tutun. Hırsızlar olmadan başarısız olması bir şey sizin ihmal var. Değil sağlamak. Teyakkuz seçin. Zararlıları uzak tutar. İhmal onları davet ediyor. Doğru seçim yapmak.

Jesdow Trojan kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Jesdow Truva bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *