Kaldır J7fs.Wcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

J7fs.Wcontentdelivery.info ani görünümünü Web sitesi sorun anlamına gelir. Rasgele yok sayfasıdır. Varlığını bilgisayarınızı adware tarafından enfekte olmuş bir göstergesidir. Bu site, ya da o-ecek göstermek sitenizde reklamlar ile meşgul değil. En kısa zamanda parazit işgal etti, web tarayıcınızdaki saldıracak. Kendi ayarlarını değiştirmek ve bile şüpheli araç çubukları ve sizin onayınız olmadan uygulamaları yükleyin.

Misyonunu? Mümkün olduğu kadar çok reklamları göstermek için. Böylelikle, ziyaret ettiğiniz web sitesi olursa olsun, sen müdahaleci promosyonlar ile çevrilmişti ki. Bu reklamları çalıştırmak böylece bile online videolar parazit tarafından duraklatıldı. Sabit J7fs.Wcontentdelivery.info reshuffles günlük bir olay olacak. Bu adware parazit ona karşı hareket etmez ve aygıtınızdan kaldırarak bu sorunu çözmek, cehennem gibi bir deneyim tarama yapacaktır.

Adware spam e-postaları ve gölgeli reklamlar gizlemek için bilinir. Bu böcek de sel eğe, sahte güncelleştirmeleri, freeware, vb pusuda. İyi haber ise, aygıtınızın yardım olmadan içeri alamıyorum. Tam olarak senin yardım. Öyle. O kendini erişim eğer o-ebilmek bulaştırmak senin bilgisayar, tek yoludur. Bu elbette bilinçli olarak yapmayacağım. Crooks bu PC üzerinde farkında bile sensiz yükleme içine kandırmak çalışacağız.

Bilgisayar korsanları sayesinde kullanıcıların saflık ve ihmal gelişirler. Online ne yakın dikkat ödemezseniz, özel verilerinize erişim isteyen kesmek için yanlışlıkla arka kapılar açılabilir. Sadece resmi ve lisanslı kaynakları yazılım güncelleştirmeleri için güvenmek gibi körü körüne rastgele güncelleştirme açılır güvenmemek için önemlidir. Genellikle, bu bildirimleri bilgisayarınıza zarar verebilecek doğrulanmamış kaynakları için yol. Ayrıca, kullanılabilir olduğunda, hiçbir gizli içerik sizin izniniz olmadan kişisel bilgisayarınızda yüklü emin olmak özel veya Gelişmiş kurulum altında yükleyin.

Adware teşvik edeceklerdir sayfaları ve onun yaratıcıları için ödeme tıklama başına gelir oluşturmak için tasarlanmıştır. Misyonunu başarılı olduğundan emin olmak için bu kötü amaçlı yazılım casusluk. Ziyaret ettiğiniz her sayfa, her arama sonucu parazit tarafından bilinen olacak. Bu veriler bu siber tehdit daha tıklayın olasılığı olacak hedefli reklamlar sağlamak için yardımcı olur. Ne yazık ki, geçmiş ve arama sorguları tarama parazit sizden çalmaya tek şey olmayabilir.

IP ve e-posta adresleri, parolalar, Kullanıcı adı, banka hesabı kimlik bilgilerini ve kredi kartı numaraları olarak kolayca suçluların eline düşebilir. Onlar kar için kişi ile paylaşabileceğiniz için bu tür veri için değerlidir. Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve online durum adware ile ilgili parazit J7fs.Wcontentdelivery.info bildirim açılır pencereleri için sorumlu kaldırmak için güvenli hale getirildiğinden emin olmak için tek yolu.

J7fs.Wcontentdelivery.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan J7fs.Wcontentdelivery.info kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

J7fs.Wcontentdelivery.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *