Kaldır Iupot.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Iupot.com

Iupot.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Iupot.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sen ve senin sistem için kötü haber Iupot.com sitesidir. Ne zaman sörf web ve kendisine sürekli yönlendirilmesini anlamına gelir her zaman senin makine görmek artık enfeksiyon-Alerjik değil. Gemide bir siber enfeksiyonu vardır. Tam olarak bir adware. Zararlı zaten gemide kayarak başardı ve bir zorlanıyor Iupot.com size kesintisiz. Panik yok. Evet, sisteminizde bir parazit var ama nispeten kolayca çıkarılabilir bir tane.

Diğer Enfeksiyonlar ransomware ve Truva atları gibi karşılaştırıldığında, örneğin, adware çözmek o kadar zor değil. Bu seni hemen, tabii eğer hareket olduğunu. Eğer ertelemek şeyler kötüleşeceğini. Her siber tehdit kontrolden sonunda gider ve o zaman o mücadele için çok daha zor olacak. Zaman israf etmeyin ama tarayıcılar alarak Iupot.com sayfa spot olarak hareket. Bu senin uyarı işaretidir. Kulak verin. Kendine bir iyilik yap ve kötü adware en kısa zamanda kurtulmak. Aksi takdirde, sorunları yolunuzu bir ton atmak olacaktır ve fırsatın varken o çıkarmak değil pişman uzun sürmez.

Belgili tanımlık adware ile tarama deneyimi uğraşamaz. Sonra hemen zararlı yerleşir karışmaması başlar. Göz attığınızda sürekli kesintiler yaşandığı başlatın. Örneğin, Iupot.com site aniden her yerde var. Her fırsatta görünür. Korsanların favori olmasına rağmen yalnız değildir. Ancak, diğer birçok gibi çok tehlikeli sitelere yönlendirilir. Çünkü o yük olarak ek sekme açık ve gölgeli yenisini yönlendirildi herhangi bir sayfasını ziyaret edemez. Bu kadar değil. Belgili tanımlık adware aynı zamanda inanılmaz derecede ekranınızın tamamını 24/ kapak açılır reklamları rahatsız edici ton bombalayan 7. Bu sinir yıkım değil mi? Öyle.

Remove Iupot.com
The Iupot.com Virus

Reklamlar çok sayfaların içeriğini engelleyin. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi afişler ağır. Bir şey üzerinde tıklatın için en iyi değil yapmak. Yapma. Belgili tanımlık adware bu reklamlara belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve pay-per-click gelir oluşturmak için kullanır. Her bir tıklama ile korsanların ceplerini doldurmak. Dahası, sen daha fazla malware üstünde senin makine İndiriyor tehlike. Hiçbir zararlı görüntüler güvenilir olabilir. Yanlış reklam ve tek bir tıklama otomatik olarak gemide daha fazla parazit indirin. Bununla bir şey koymayın. Bu pis veba hemen kurtul. Yakında yeterince senin bilgisayar-ecek var olmak temiz ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Ama nasıl bu adware ile ilk etapta düştün? Kasıtlı olarak indirmek mi? Biz şüphe ve henüz, işte. Nasıl girdiniz mi? Bu tür enfeksiyonlar hala programları ve düzgün yüklü olması gerekmektedir. Bu onlar için soruyorum onlar senden izin alacak anlamına gelir. Ancak, onlar açıkça sormak sanmıyorum. Oh, hayır. Onayını almak için aldatıcı taktikler kullanırlar. Aksi halde, asla vermeyeceği. Bu taktik spam e-postalar, sahte program güncellemeleri, freeware demetleri, bozuk siteler ve bağlantıları, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, bazıları vb

aslı yöntemlerdir saymak için çok fazla ama hepsinde ortak vardır. Her biri, dikkatsizlik çalışmaya ihtiyacı var. O olmadan, onlar tüm başarısız olur. Yani, ihmalkar olma. Her zaman ekstra dikkat uygulamak ve için kabul dikkatli olun. Acele ve dikkat ne tıklayın için üzerinde. Davetsiz bir misafirimiz girmesini engelleyen daha sonra onun maskaralık ile ilgili daha çok daha kolaydır unutmayın. Ve Önleme dikkat gerektirir.

Iupot.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Iupot.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *