Kaldır Ionanewsupdate.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Ionanewsupdate.info ile meşgul gerekir değil bir adware ilgili web sitesi. Bu sayfa tarayıcınızda bir kötü amaçlı yazılım için nezaket şimdi bilgisayarınızda bulunan adware kategori açılır. Parazit çok sayıda ziyaret ettiğiniz site ne olursa olsun senin perde-ecek örtmek tacizkar reklamlar oluşturmak için bilinir. Böyle promosyonlar kez ‘Powered by Ionanewsupdate.info’, ‘Ionanewsupdate.info tarafından getirilen size’ gibi başlıklar var veya ‘Reklamlar tarafından Ionanewsupdate.info’.

O adware mümkün olduğu kadar çok reklam göstermek için ve onları doğrulamak değil için programlanmıştır unutmamak önemlidir. Söyledi varlık, sen şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine böyle gölgeli promosyonlar tıklatmalısınız gönderileceklerdi. Dahası, her gün parazit katılımsız bilgisayarınızda kalır, tarayıcınızda müdahaleci içerik sayısı artacaktır. Bile zaman geçtikçe daha Agresif alırsınız. Yolunuzu atılan reklamları görmezden çalışsanız bile, zararlı açık yeni tabs üstünde senin perde ve sürekli gölgeli sayfalara yönlendirin. Kaçış yok o adware zararlı etkisi. Tek umudunuz bu kabus sona erdirmek için en kısa zamanda o bulmak–dan senin bilgisayar, Ionanewsupdate.info adware kaldırmaktır.

Tek yolu adware aygıtınız istila edebilir, için sağlamasıdır. PC kesmek olamaz. Çoğu zaman, kullanıcılar bile farkında olmadan tehlikeli yazılımla onların bilgisayara yükleyin. Adware ile enfekte senin kaş almanın en yaygın yolları içerir, ancak spam e-postalar, yazılım donatılacak, sel eğe, virüslü bağlantıları ve reklamlar, yanı sıra için sahte güncelleştirme isteklerini sınırlı değildir. Gördüğünüz her reklam kurşun kaynaklarına güvenli. Reklam gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, bu muhtemelen bir tuzağa çekmek için amaç. Bu içeriğin tıklayarak kaçınmak en iyisidir.

Saflık ve kötü niyetli planlarını tamamlamak ve tehlikeli yazılımı ile bilgisayarınızı bulaştırmak dikkatsizlik, hackerlar güveniyor. Telafi mi başaracaklar. Yalnızca güvenilir ve resmi kaynaklardan gelen güncellemeleri almak için emin olun. Körü körüne seni şüpheli linklere tıklayın yapmak amacı rasgele açılır pencereler güvenmiyorum. Ayrıca, herhangi bir gizli malware bonus program and/ veya uygulama şeklinde seçimini kaldırmak için görünür böylece bir özel yükleme modunu seçerek akıllı seçim olun.

Adware kez kullanıcılar tarafından göz ardı edildiğini bir parazit var. Hiç kuşkunuz olmasın. Bu zararlı zararsız değil. Tarayıcı ciddi zararlar verebilir. Ve bu sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi çalmaya üstüne. Hadi ayrıntılı. Parazit online aktivite izler ve reklamları özelleştirmek için tarayıcı geçmişi ve arama sorguları kullanır. Bu şekilde, bu içeriğin çekici ve, tıkırtı üstünde o için muhtemelen olacak. Ama hepsi bu değil.

Adware, aygıtınızda kalmak için izin daha fazla zaman daha fazla reklam üretmek mümkün olacak. Böyle ağır sponsorlu bağlantılar crash ve günlük olarak dondurma neden senin kaş, aşırı. Eninde sonunda, o bile tamamen durabilir. Diğer belirtiler ahşap kaplama olması ve internet hızı yavaş. Bu yüzden bu ciddi zarar yapmak ve almak onun yakışıklı özel verilerinizi güçlü olmadan Ionanewsupdate.info adware rahatsız edici kurtulmak gerekir.

Ionanewsupdate.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Ionanewsupdate.info kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Ionanewsupdate.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *