Kaldır IntraQuery.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove IntraQuery.com

IntraQuery.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu IntraQuery.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

IntraQuery.com Web tarayıcınızda varlığını ellerinde tarayıcı korsanının sorun var bir işarettir. Bu kötü amaçlı yazılım tarayıcı ayarlarınızı değiştirme ve ana, tercih edilen arama motoru ve hatta yeni sekme sayfasına aynı sayfa ile değiştirmek için bilinir.

Dahası, bu mümkün gibi kişisel bilgilerinizi elde etmek ama özellikle şifreleri, banka hesabı kimlik bilgileri kredi kartı numaraları, gözatma geçmişinizi, dalga köpüğü alışkanlık ve arama sonuçları var. Bu gibi veriler onun görev tıklayarak Kullanıcı olasılığını arttıracak reklam içeriği belirli bir tür oluşturmak için çok yararlı olmaktadır. Ana amacı, bu tür reklam başına ödeme görünümü gelir oluşturmaktır.

Remove IntraQuery.com
The IntraQuery.com Virus

Hava korsanı en yaygın olarak donatılacak, sahte güncelleştirme isteklerini, spam e-posta, sahte bağlantıları ve reklamlar dağıtılan, vb. Kendi yazılım güncelleştirdiğinizde dikkatli olmak bizim okuyucu tavsiye ediyoruz. Yalnızca resmi ve lisanslı kaynaklardan güven. Bilgisayarınızdaki bir programa güncelleştirmek için şüpheli bir linke tıklayın çağrısı rasgele bir pop-up tıklayarak düşmeyin. Çoğu durumda, bu tür güncelleştirme iletileri are taklidini yapmak.

Internet’ten yazılım aynı zamanda, bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü için tercih emin olun. Çoğu zaman, programlar ve uygulamalar düzgün ifşa değil malware birlikte geliştiriciler repackage. Bizim tavsiye izlerseniz, böyle demetleri tam içeriğini görmek mümkün olacak ve gereksiz veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek için amaçlanan gördükleri şüpheli herhangi bir ek yazılım dışarı kolayca seçebilirler.

Tarayıcı korsanları onlar sadece tarayıcılar bulaştırmak beri gerçek virüs olarak kabul değil iken, bu hala onlar zararsızdır anlamına gelmez. Aslında, bu kötü amaçlı yazılım tarafından oluşturulan reklamların gerisinde gizli bir tehlike var. Korsanlara karşı arka kapı açmak için aramak tehlikeli üçüncü taraf web siteleri yönlendirilmesini uzak tek bir tıklama olabilir. Bu tuzağa düşmek, Truva atları, solucanlar veya hatta ransomware gibi diğer, bile daha tehlikeli tehditleri ile enfekte PC alabilirsiniz!

Bilgisayarınızda bir tarayıcı korsanının varlığı tespit ettik sonra hızlı bir şekilde hareket çok önemlidir. Tarayıcınızın genel performansını ani bir düşüş neden olabilir ücretsiz ve katılımsız dolaşmak için bırakarak, yaygın gürültüyle çarpmak yaşamaya başlayacak. Bir noktada, tarayıcınız tamamen, açmak herhangi bir çalışma ile bu imkansız hale başarısız olur. Bir reklam-özgür ve güvenli tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bu kötü amaçlı parazit en kısa zamanda kurtulmak gerekir!

IntraQuery.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan IntraQuery.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

IntraQuery.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *