Kaldır Insupposity.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Insupposity.info

Insupposity.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Insupposity.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Eğer sürekli Insupposity.info sayfa tarafından imzalanmış reklamları ile alı, başın belada. Bir şey senin makine ile doğru değil. Enfeksiyon liman. Öyle. İşte bir adware parazit bir yere sisteminde gölgelerde gizlemek ve tahribat wreaking. Panik yok. Belgili tanımlık adware çıkarılabilir. Komut istemi eylemleri, bu mücadele edebilecektir. Ancak, bu zararlı zararsız mümin olarak aptal izin vermeyin. Tabii ki, değil. Yeterli zaman verilen tarama deneyiminizi saf bir kabus içine dönecek.

Senin durumun üzerinde her gün ile kötüleşen tutmak. Kendine bir iyilik yap ve açılmak için bu senaryo izin vermeyin. En kısa zamanda Insupposity.info sayfa ve getiriyor reklam spot, önlemler almak. Nerede adware gizlenmiş bulmak ve çok geç olmadan silin. Ne kadar çabuk o sizin ve sisteminizin refahı için iyi kurtulmak.

Belgili tanımlık adware girdiğinde, herhangi bir zaman kaybetmiyor. Hemen tüm tarayıcılar bozar ve onları bir reklam platformu döner. Belgili tanımlık adware bir reklam platformu olduğunu. Olduğunu varlığını uzatmak için reklamları üretmek gerekir. Ayrıca, ödemeye hazır olan herkes bu tanıtmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir hiçbir doğrulama mekanizması vardır. Zararlı ne reklamverenler ne de ne onun hizmetleri aracılığıyla teşvik ediliyor doğrular. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Hackerlar zararlı avantajlarından yararlanın. Kötü amaçlı içerik çevrimiçi yanı sıra için ödeme tıklama başına gelir yaymak için kullanıyorlar.

Remove Insupposity.info
The Insupposity.info Virus

Ekranda gördüğün her şeyi güvenmiyorum. İhtimali güvenli değil. Yanlış ad/ linke tıklayın için olur, PC’nize daha kolayca bulaşabilir. Ayrıca, tıklatarak, crooks sizin pahasına para kazanmak yardım. Bu senin için uygun mu? Tabii ki, değil. Ama daha fazla. Kötü reklam yazılımını daha önce normal online faaliyetleri etkin bir şekilde yok eder. Bu tarayıcılar gölgeli sayfalara her zaman yönlendirir ve huzur PC’nizi kullanmalarını engeller. Günlük bazda çok sayıda reklam ile başa çıkmak zorunda düşünün.

Online gitmek her zaman reklamları ekranınızın tamamını kapsar. Ne olursa olsun, sen onlardan kurtulamıyorum. Bile zaman geçtikçe daha agresif oluyorlar. Er ya da geç bir üzerine tıklamak ve sonra senin durumun kötüleşeceğini. En kısa zamanda adware silin. O gidince, reklamları de gitmiş olacak. Tarayıcılar de yönlendirildi olmayacak. Her şey normale geri dönecektir. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve bu veba PC’nizi temiz. Eğer yapmazsan, buna pişman olursun.

Nasıl adware makinenizi girdiniz mi? Zararlı görünmedi olarak büyü tarafından. Bu ustaca bir virüs değil gibi PC kesmek olamaz. Kötü amaçlı bir program olduğunu ve bu nedenle, onun taksit izniniz gerekiyor. Sizin onayınızı almak için zararlı hile ve aldatma için döner. Genellikle web diğer bilgisayar programı hangi sen install üstünde senin PC için birlikte hareket eder.

Her zaman tetikte olmak asla başka ne bir “bonus” olarak bunlara bağlı bildiğiniz gibi uygulamalar yüklemek ne zaman. Onlar orijinal bir yanında PC girmek üzere olan tüm ilave uygulamalar görmek izin gibi özel ayarları Kurulum Sihirbazı’ndaki tercih edin. Bunları yüklemeyi bitirmeden önce kaldırın. Genellikle, böyle ekstralar amaçlı olması ve onları gemide gerekmez. Onlara girme izin dikkatsiz olma.

Insupposity.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Insupposity.info–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *