Kaldır HillTopAds.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove HillTopAds.com

HillTopAds.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu HillTopAds.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

HillTopAds.com online reklam hizmet teşvik bir Web sitesidir. Platformu Web sitesi Rapidyl.net tarafından desteklenir. HillTopAds.com üzerinde indiğinde, sunduğu hizmetleri göreceksiniz. Seçili etki alanları için web trafiği artırmak ve onları Google yüksek gözükmek platform vaat ediyor. Bir reklamveren iseniz, bu hizmet ilginç bulabilirsiniz. Eğer değilse, büyük olasılıkla bu Web sitesinde kendi isteğiyle indiğin değil. Her halükarda, sunulan hizmetlerin elde değil. Güvenlik uzmanları bu keşfettiler HillTopAds.com bir adware program ilişkilidir.

Sahte programı varlığı senin bilgisayar ile ilgili çeşitli sorunları sağlayacaktır. İlk olarak, sistem bir tarama yavaşlatır. Bilgisayarınız sık sık donma, kilitlenme ve hata iletileri geri dönmek. Bozulmuş sistem performansını HillTopAds.com adware içerir güvenlik tehditlerine karşı karşılaştırıldığında küçük bir sorun var. Uğursuz programın kötü amaçlı Web siteleri için yol açabilir. Ayrıca kişisel bilgi topladığınız ve üçüncü kişilere satış. Önerilen reklam aracı gerçek amaç için sadece bir örtbas hizmetlerdir.

HillTopAds.com adware eylemleri belirtilen amacı ne düşünüyor, anlamsız. Sinsi program reklamları ekranınızda görüntüler. Onlar fırsatlar için kıyafetler, teknolojik cihazlar, mobilya, Aksesuar, dekorasyon spor vites, Bahçe ekipmanları, video oyunları ve diğerleri gibi çeşitli tüketim malları alışveriş pazarlık gösterir. HillTopAds.com özellikli yazılım reklamverenler son kullanıcılara içerik geçmek yardımcı olacaktır. Bu programın bir kullanıcı olarak tedavi etmek mantıklı değildir. Bu ipuçları uygulamanın güvenilir değil.

İşte reklam etrafında durumu nedir. HillTopAds.com adware destek üçüncü taraf içeriği bir ödeme karşılığında geliştiriciler. Reklamları sponsor platformlar yönlendirme bağlantılarını içerir. Her tıklama bir miktar aldıkları toplamı için ekler. Bu ödeme yöntemi pay-per-click sistem denir. Web sitesi sahiplerinin bir sürü ödeme aracıları içeriklerini tanıtmak için. Bu normal bir hizmet, ama ele alınması gereken bazı ayrıntılar vardır. Reklam aracı Web siteleri için bağlantılar güvenilirliğini garanti gerekir. Bu HillTopAds.com adware ile belirgin değil.

Remove HillTopAds.com
The HillTopAds.com Virus

Şüpheli aracı yaratıcıları gerekli güvenlik standartları araya geldi değil. Sinsi program bozuk Web siteleri malware ile infüzyon, ele geçirebilir. Eğer enfeksiyonlar sözleşme, sonuçları yükünü tek başına olacak. HillTopAds.com Web sitesi arkasında registrant güvenlikle ilgili sorunlar için sorumluluk tüm garantiler reddedilmiştir. Alan’ın arkasında varlık Londra tepenin reklam Ltd adında bir şirket olduğunu Şartlar ve koşullar ve gizlilik politikası anlaşmaları göre şirketin üçüncü taraf satıcılar içerik için sorumlu değildir. Bir reklam izleyerek bir virüs bulaşmış bu durumu kendi gerekir.

Başka bir sorun HillTopAds.com adware çevreleyen veri sızıntısı var. Gizli program kullanıcıların gözatma oturumlarını izlemek ve onlara bilgi toplamak için ayarlanır. Tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konum, alan kodu, e-posta, telefon numarası, mali kimlik bilgileri, kullanıcı adlarını ve parolaları izleme, gözatma geçmişinizi kaydedecektir. Hain program sahipleri darknet piyasalarda toplanan giriş iznini olmadan satacak. Özel verilerinizi siber suçluların eline düşebilir.

HillTopAds.com adware birkaç şekilde dağıtılır. Her zamanki teknik donatılacak. Freeware, shareware ve korsan uygulamaları adware, Kur dosyaları taşıyabilir. Onlar bir bonus olarak istenmeyen program sunacak. O seçimini değil kaldırırsanız, makineye erişim verilecektir. Bilgisayarınıza yüklediğiniz programların genel Is Sartlari okuduğunuzdan emin olun. Bir spam e-posta eki gizli adware, Kur dosyaları içerebilir. Gönderen ekli dosyayı bir belge olarak sunacak. O mesaj meşruiyet vermek varolan kuruluş adına yazabilirsiniz. Bir e-posta bir dosyayı açmadan önce mektup güvenilir olduğunu doğrulamak için gönderenin kişileri kontrol edin. Sürücü tarafından HillTopAds.com adware için başka bir giriş noktası bulunur. Güvenliği aşılan bir etki alanına tek sen bulaşmış almak için gereken giriyor. Online kaynakları hakkında dikkatli olmalısınız.

HillTopAds.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan HillTopAds.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala HillTopAds.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *