Kaldır Heresurvey.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Heresurvey.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Heresurvey.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Heresurvey.com kötü amaçlı bir Web sitesidir. O bir siber enfeksiyonu ile ilişkilidir. Tam olarak tarayıcı korsanının. İki el ele gider yani sürekli sayfayı görürseniz, korsanının zaten bir yere üstünde senin makine. Olan, site üzerinde zorlamadan kesintisiz bir yerlerde, bilgisayarınızdaki gölgede saklanıyor ve en kısa zamanda silmeniz gerekir emin olun.

Hava korsanı gerçek bir tehdit vardır. Bir kez, bu zararlı sayısız sorunları atmak. Hangi-ecek tutmak üzerine kadar kazık ve şiddeti her geçen gün büyüyen sorunlar. Sonuçta, herşey kontrol dışı olacak ve o zaman, kaldırma davetsiz misafir-ecek var olmak çok daha zor bir görev. Bu yüzden hızlı hareket çok önemlidir. Bir kez sen nokta tüm tarayıcılar, üzerinde alarak Heresurvey.com sayfa kabul Bu tedbirler ve uyarı olarak. Ne kadar çabuk karşı enfeksiyonları, güvenliğiniz için daha iyi hareket. Procrastinating zaten kötü çıkmaz kötüleşeceğini. Korsanının gitmesi gerekiyor. Şimdi. Kalmasına izin verirsen, er ya da daha sonra pişman olursunuz. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Kez korsanının sisteminizi girer, dökme sorunlar başlar. Yeni başlayanlar için tarama deneyimi aynı artık değil. Önemli ölçüde kötüleşir. Korsanının dev bir karışıklık yapar. O eski yerine koymak senin önceki ana sayfası ve arama motoru ile kendi etki alanı ve şimdi Heresurvey.com site online gölgen. Çevrimiçi olmak karar zaman, siteyi kullanmak zorunda kalıyor. Bu senin yeni online arkadaş olur. Kendisine her zaman yönlendirildi. Tarayıcılar açtığınızda görüntülenir. Yeni bir sekme açtığınızda görüntülenir. Yok, bu sinir bozucu sayfa kurtulmak vardır. Kenara korsanının da ekranınızın belirli sayfalara web trafiğini artırmak sponsor reklamları ile seller ve sahtekarlardan tehdidin arkasındaki pay-per-click gelir kazanç. Online faaliyetleri bu veba yüzünden cehennemi açın. Ama daha da kötü bir şey. Özel hayatı artık özel değil.

Enfeksiyon ve online her hareketini izlemek üzere casusluk için programlanmıştır. Ve o does. Bu andan itibaren o girer böylece başlar. Ama bunu sadece gözlemlemek değildir. Oh, hayır. Bu da kayıtları bulur ve daha sonra gönderir her şeyi yayınlanan tüm belgili tanımlık kesmek için. Kişisel bilgilerinizi çok şüpheli gündemler ile yabancıların elinde sona erer. Sence bu güvenli mi? Unutmayın ki korsanının tarayıcı ile ilgili bilgileri yalnızca çalmaz. Kişisel olarak tanımlanabilir ve mali bilgileriniz, ellerini bile. Neler olabileceğini hayal crooks onlara erişiminiz varsa. Mali dolandırıcılık veya bile kimlik hırsızlığı kurbanı kolayca düşebilir. Bunun olmasına izin verecek misin ya da önlemek için gidiyorsun sorudur. İkinci yapmanız önerilir. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bazı geri dönüşümsüz hasara neden için yönetir önce korsanının silin.

Hangi yolu ile online korsanları dağıtılmış en sık kullanılan teknikler şunlardır freeware/ shareware demetleri, bozuk sayfalar, taklidini yapmak bilgisayar programı ya da sistem güncelleştirmeleri, üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış download ders, spam e-posta iletileri kötü amaçlı ekleri, vb. PC güvenli tutmak istiyorsanız, çünkü ne hırsızlar online başarılı olmak için en çok senin dikkatsizlik daha dikkatli ol. Ayrıca, kendinize yardımcı olmak için güvenilir anti-malware programı olsun. Güncel tutmak ve düzenli olarak enfeksiyon ücretsiz olduğundan emin olmak için bilgisayarınızı tarayın. İhmal vermeyin. Enfeksiyonlara yol açar. Teyakkuz onları uzak tutar.

Heresurvey.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Heresurvey.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Heresurvey.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *