Kaldır Google Prize Ad Scam (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Google ödül açılır pencereleri ekranınızda görünüyorsa, kutlamak için çok acele etme. Sahte bir ödül kazandı iddia bu reklamlardır. Sizi onlara tam olarak ne istiyorlar-vermeleri için senin saflık itimat özel bilgi. Sırayla değerli verileri ele, sahte açılır reklam size bir anket doldurmak yapacak. Ödülünüzü almak istiyorsanız, kendiniz hakkında önemli bilgileri doldurmanız gerekir. Bu tuzağa düşmek değil! Sonu iyi olmayacak. Bu tür veri ile onlar kolayca, diğer üçüncü şahıslarla paylaşarak yararlanabilirsiniz.

Hiç kimse böyle bir şekilde tehlikeye onların gizlilik istiyor. Bu yüzden gelecekte böyle tartışmalı reklam açık direksiyon öneririz. Bir reklam daha sık sık–dan değil gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, bu kötü amaçlı bir reklam için çıkıyor. Sizi kandırmak böyle malware içeri aldıktan sonra için korkunç bir deneyim vardır. Sadece sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi kaybedebilirsiniz.

Google ödül pop-up reklam görünümünü bir kötü adware parazit bilgisayarınızda pusuda açık bir göstergesidir. Kötü amaçlı yazılımla çok sinsi ve kolayca Eğer yakın dikkat etmeyip bu siber makinenize erişimlerini içine hüner. Çoğu durumda, adware spam e-postalar ve ekleri, özgür yazılım demetleri, gölgeli reklamlar ve bağlantılar, torrent dosyalarını ve sahte güncelleştirme iletileri gizler.

Ne yapmak için güvenli bir çevrimiçi varlığını bu kadar aceleci olmaktan korumak için tavsiye ederiz. Tek bir tıklama ile kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza bulaşmasını uzak olabilir, çünkü iki kez bir şey tıklatmadan önce düşünüyorum. Acele senin düşmanındır. Çoğu kullanıcı yapmak başka bir yaygın hata hızlı bir kurulum için tercih ve tüm dikkat etmeyip süre işlemi tamamlanıncaya kadar ‘İleri’ düğmesini tıklatarak ile devam etmektir ne üzerinde anlaşmaları için. Unutma-adware bilgisayarınızın kendi başına onun yolu kesmek olamaz. Bunu yapmak için senin yardımına ihtiyacı var. Daha akıllı ve satır aralarını okumak. Yazılım bilgisayarınıza yüklenirken bir özel kurulum modunu seçmek için en iyi seçenek olduğunu.

Adware bir Truva atı olarak kadar tehlikeli değildir. Bu doğru olabilir, zararsız değil. Gücünü hafife hata yapmayın. Bu yüzden size en kısa zamanda ciddi zarar yapmak mümkün olmadan kaldırmak için çağırıyorum, bilgisayarınızda bu parazit tutarak yok pozitif kazanacaktır. Boşta kal ve onun kalmak üstünde senin PC uzatmak, sonuç gibi değil.

Gizlilik ve siber suçluların ödün riski kesinlikle parola, oturum açma kimliği, IP adresleri, gözatma geçmişinizi, arama sorguları, hem de banka hesabı kimlik bilgilerini ve kredi kartı numaraları üzerinde ellerini almak için bu fırsatı istismar edecektir. Dahası, bu parazit bilgisayarınıza tehlikeli olabilir kötü amaçlı diğer görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Hiçbir zaman atık ve bizim uyarı kulak verin! Bu sıkıntı şimdi kurtulmak, ya da daha sonra pişman olacaksınız. Bu adware kaldırma ile devam etmek nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Google Prize Ad Scam kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Google Prize Ad Scam–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *