Kaldır “Google Customer Reward Program” aldatmaca (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

“Google Customer Reward Program” kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu “Google Customer Reward Program” kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Ekranınızda açılan “Google Customer Reward Program” iletisini görürseniz, hakkında heyecanlı olması gerek yok. Bu aldatmaca mesaj adware bilgisayarınızda olması açık bir işareti var. Ne yaparsan yap, üzerine tıklamayın! Bu tam olarak ne siber suçlular bu kötü amaçlı tehdit istiyorum arkasında var. Hiçbir şey onların tuzağına düşerek kazanacaktır.

Çok sayıda rahatsız edici açılır pencereleri tarafından bombardıman ve reklamlar, özel şeklinde kez fırsatlar, teklifi, özel satış ve kuponlar, yanıp sönen iletileri, metin reklamlar, sahte güncelleştirmeleri, vb. Böyle reklam içeriği özel olarak kullanıcıya daha çekici görünüyor böylece hedef olacak. Bu kullanıcının web etkinliğini izlemek gibi tarama geçmişi, alışkanlıkları ve arama sorguları çalmak adware’nın yeteneği sayesinde mümkün olduğunu. PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile kar ana hedeftir.

Adware spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, sahte güncelleştirme isteklerini, özgür yazılım demetleri, bozuk sel eğe, şüpheli bağlantılar ve reklamlar ve daha birçok dağıtılan. Potansiyel bir adware bulaşmasını önlemek için bir kaç şey yapmak için Kullanıcılarımızın öneririz vardır. Ne zaman yazılım indirme, yapılacak en akıllı şey bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü için tercih olacaktır. Bu şekilde işlemi üzerinde tam denetime sahip olabilirsiniz.

Şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri herhangi bir yazılım bkz: ise, tüm yapmanız gereken program veya PC’NİZDE yüklü istemediğiniz uygulama seçimini kaldırın. Ayrıca, kullanıcılar kendi yazılım güncelleştirdiğinizde yakın dikkat etmeniz tavsiye edilir. En iyisi ve lisanslı güvenilir kaynaklardan gelen, güncelleştirmeleri almak. Sadece körü körüne güven sizin istediğiniz güncelleştirmeyi almak için gölgeli bir bağlantıyı izlemeye çağırıyor rasgele bir açılır pencere yok. Daha sık sık–dan değil, güncelleştirmeleri gibi sahte ve başka bir şey ama sorun dışarı çıkarmak.

Tabii, adware sadece tarayıcınızın değil tüm bilgisayar sistemi bozar bu yana gerçek bir virüs olarak kabul edilir değil. Ancak, adware “Google Customer Reward Program” aldatmaca gibi hafife gerekir değil. Reklamlar ve pop-up kötü amaçlı bu parazit tarafından oluşturulan bilgisayarınıza zarar etmeye sahte ve hatta tehlikeli Web sitelerine yönlendirmek. Tür tehlikeli bağlantıları kar için diğer üçüncü taraflarla paylaşmak için kişisel bilgilerinizi çalmak istediğiniz diğer korsanlara karşı arka kapılar açılabilir.

Parolalar, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları gibi özel veri istemiyorum oturum açma kimliği, vb eller ya da böyle suçlu düşmek için mi? Güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, size yardımcı olabilir. Sadece bilgisayarınıza herhangi bir zarar neden mümkün olmadan bu kötü adware kurtulmak nasıl öğrenmek için bizim talimatları izleyin.

“Google Customer Reward Program” kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

“Google Customer Reward Program”–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *