Kaldır “Google Chrome Fatal Error” virüs | Güncelleme

PUP

“Google Chrome Fatal Error” kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu “Google Chrome Fatal Error” kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

“Google Chrome Fatal Error” birçok kullanıcı kendi ekranlarında son zamanlarda gördüğümden beri sahte bir alarm. Bu bildirim bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) tarafından oluşturulur. Kötü niyetli araç senin kopya-in Google krom örümcek ağı kaş ile ilgili bir sorun olduğuna ikna etmek için çalışacağız. Şu anda en popüler tarama istemci var bu. Yukarıda listelenen başlığı ve içeriği aşağıda açıklandığı gibi bir uyarı iletisi görürseniz, belgili tanımlık öğretim–dan o uygulamayın. Bu ayrıntılı bir uyarıdır. YAVRU bu açılır pencereler arkasında malware bir şeklidir. Bu sen ve işletim sistemi (OS) için sorunlara neden olur. Buna karşı hemen eylemi gerçekleştirmelisiniz.

Nasıl senin makine ile bu parazit bulaştı merak ediyorsanız, bir açıklama sağlayabilir. “Google Chrome Fatal Error” Mesaj arkasında yavru bilgisayarların içine girmek için karanlık desen kullanır. En yaygın dağıtım tekniği donatılacak. Gölgeli programı indir istemcisi olarak görev gören başka bir versiyonu yürütülebilir üzerine sürgüler. Ana bilgisayar bir korsan programı, bir freeware ya da shareware uygulama olabilir. Yavru fok kurma için bir bonus olarak satışa sunulacak. Bilgisayarınıza yüklenecek varsayılan kabul ayarları otomatik olarak olacak anlamına gelir sağlayan varsayılan başına işaretlenir. Kötü amaçlı yazılım içine senin sistem izin önlemek için yapmak niyetinde programlarının genel Is Sartlari okumak zorunda kullanımı.

Remove “Google Chrome Fatal Error”

“Google Chrome Fatal Error” virüs Spam e-postalar vardır “Google Chrome Fatal Error” uyarıları arkasında yavru için başka bir ortak gemi. Gizli program eklenmiş bir dosyayı gizli kalacaktır. Gönderen eklenmiş belge önemli bir konu üzerinde bir mesaj anlatacağız. Belgelerinize hemen tanışmak isteyecektir. Ne olursa olsun ne kadar önemli bir verilen e-posta gibi görünüyor, sen sadece sesi nedeniyle meşru varsaymamalısınız. Aksine. Spam kez etkileyen veya bile insanlar şok ciddi mektuplar. Herhangi bir eylem gerçekleştirmeden önce ileti güvenilirliğini kanıt. Gönderen kişileri, özellikle e-posta hesabı bak. Bu kişileri temsil iddia ediyor varlık eşleşmesi gerekir. Uğursuz programın başka bir şekilde bir arabayla indirmektir. Güvenliği aşılan bir bağlantıyı izledikten, bozuk bir Web sitesi size bulaştırmak, dikkatli ol yeter.

“Google Chrome Fatal Error” bildirimi iki biçimlerde görünür. Tam ileti mavi ekran ölüm (BSOD) benzeyen bir web sayfası olarak görünür. Mavi bir arka plan üzerine beyaz yazılı teknik bilgiler içerir. Sözde hata raporu sonunda, teknik destek için bir hat numarası olacak. Sağlanan sayıyı 877-804-5390 var. Diğer ileti ek. Küçük bir beyaz pencere görüntülenir. Bu listeler yalnızca içerik hakkında bir hata ve hatta ifadedir. Tabii ki, hata raporu web sayfasından yanlıştır. Teknik yardım sağlamak gerekiyordu insanlar bilgisayar mühendisleri değildir. Onlar pahalı güvenlik aracı satmak için çalışacağız ajanlardır. Sıcak hat ile başlayan arama. Otoyol ücreti yüksek olabilir. Ayrıca, sunulan güvenlik aracı çaresizlik veya hatta tehlikeli olabilir uyarmak zorundayız. Bu bir virüs olabilir.

Yavru fok arkasındaki insanlar para insanların sırt kaçırmak için hedeftir. “Google Chrome Fatal Error” uyarıları kullanıcıların potansiyel tehlike onların sistemden savunmak için harekete içine itmek için çalışır bir yıldırma taktiği vardır. Yazılım bu program aracılığıyla satılan tamamen başka bir soruda güvenilirdir. Ancak, sorumluydu başka bir yönü vardır. Yavru fok yetenekleri izleme vardır. Sisteminizde etkin durumdayken bu bilgi toplamak. O-ebilmek yazmak giriş senin browsing tarih, tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, coğrafi konum, alan kodu, e-posta hesabı, telefon numarası, demografik bilgi, kullanıcı adları, parolalar, mali kimlik bilgilerini ve diğer verileri izleme içerir. Yavru köpek sahipleri iznini olmadan web tarayıcınızdan edindiğiniz bilgileri satmak.

“Google Chrome Fatal Error” kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala “Google Chrome Fatal Error” bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *