Kaldır Good-search.ml (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Good-search.ml

Good-search.ml kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Good-search.ml kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Daha önce normal ve keyifli tarama deneyimi son zamanlarda değişti ve ne zaman çevrimiçi olduğunu her zaman Good-search.ml sitesine bakın eğer fark varsa, Haberler iyi değil. Bilgisayarınız artık enfeksiyon-Alerjik değil. Bir parazit liman. Tam olarak tarayıcı korsanının. Good-search.ml sayfa görünümünü işgal açık bir işaretidir. Senin için çünkü tam olarak ne olduğunu, bir uyarı işareti olarak kabul edin. Bir büyük, neon uyarı işareti başı belada. Kulak verin. Bir kez kötü niyetli site noktaya, acil önlemler almak.

Buraya ait değil içinde senin sistem kötü korsanının vardır. Hava korsanı çok rahatsız edici, meraklı ve tehlikeli. Size herhangi bir fayda beklemeyin bu haşere saklamaktan olumlu hiçbir şey kazandırmayacak. Bu sesleri rağmen ne sen,-meli beklemek sorunları, baş ağrısı ve şikayetler. Ve artık korsanının, senin çıkmaz daha kötüye gider kalır. Kendine bir iyilik yap ve zararlı’nın kalış olabildiğince kısa kesti. Nerede saklandığını bulmak ve iki kez hakkında düşünmeden silin. Enfeksiyon içinde senin sistem ve ne kadar çabuk öldü daha iyi yeri yok.

Korsanının online faaliyetlerinin tam bir karmaşa yapar. Yeni başlayanlar için Good-search.ml sayfa bir saniye bile yalnız bırakmıyor. Bu online gölgen olur ve her tek hareketini site tarafından eşlik ediyor. Bu bile tercih edilen ana sayfası ve arama motoru arkada yer alır. Sen ne onay için sordu ne de değişikliği bilgili. Bu yüzden zararlı bir gaspçı denir. Kelimenin tam anlamıyla tarayıcılar ele geçirilmesini. Ayrıca 24/ reklamlarla bombalayan 7.

Remove Good-search.ml
The Good-search.ml Virus

Yüklediğiniz her sayfa tamamen reklam ile kaplıdır. Hangi reklam ücretsiz olarak kullanmak bile şimdi afiş, Kuponlar, fırsatlar, teklifler, açılır pencereler, video reklamları, vb ağır sitelerdir. Hatta rahatsız edici reklam ton ile uğraşmak zorunda kalmadan e-posta iade edemezsiniz. Bu senin örümcek ağı dalga köpüğü için ne yaptığını hayal et. Bu, elbette mahvediyor. Bu yüzden sık sık kesinti senin kendi makine kullanarak kaçınarak başlatmak gaspçı tarafından bulunmaktadır.

Aslında, bu gerçeği, ekranda gördüğünüz hiçbir şey güvenilir ve size her zaman tek bir tıklama daha fazla malware uzak olduğunu göz önüne alındığında akıllıca olduğunu. Henüz, kaçınma geçicidir. Sonsuza kadar senin PC kullanmamanız olamaz. Bu çözüm için iyi korsanının kaldırıyor ve kalıcı bir çözüm gerekir. Ondan kurtulmak sonra her şeyi geri normale geçecektir. Orada-ecek var olmak daha fazla reklam ve yönlendirmeleri ve sen favori senin homepage ve arama motoru geri almak mümkün olacak. Ama korsanının gitmesi gerekiyor. Bu kaldığı sürece bir çevrimiçi deneyiminizi kontrol değildir. Silin. İyi bir şey her neyse varlığını dışarı geliyor. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve PC’nizi tamamen temiz.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu parazit? Genellikle, diğer programlara ve bu programları yüklediğinizde korsanları seyahat birlikte, korsanının de yükleyin. Bunu engellemek istiyorsanız, her zaman temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Bu şekilde hakkında PC’NİZDE yüklü olması ve onları yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak herhangi bir ilave uygulamaları pakette bulunan olup olmadığını görmek mümkün olacak. Standart seçenekleri bu fırsatı verme. Altlarında, tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir ve sonra onların maskaralık ile başa çıkmak zorunda kalıyor. Her zaman bir böcek içinde bu zaten bulaşmış bir kez başa girmesini önlemek daha kolay olduğunu unutmayın. Senin durum tespiti yapmak ve Bilgisayarınızı koruyun.

Good-search.ml kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Good-search.ml–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *