Kaldır Gonesurvey.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Gonesurvey.com

Gonesurvey.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Gonesurvey.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Gemide bir adware enfeksiyon var. Nereden bileceğiz? Yeni başlayanlar için bu makalede okuduğunuz ve hasta ve yorgun Gonesurvey.com sayfa olduğundan okuyorlar. Durum böyle? Muhtemelen Evet. Sayfayı kesintisiz görürseniz, var hayır IFS ve hakkında o ama yok. Site, makinenizdeki bir adware’nın varlığının açık bir göstergesidir. Bu uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. Adware enfeksiyonlar yararlı değildir. Onlar herhangi bir şekilde tarama deneyimi geliştirmek değil. Adware ile birlikte sıkışmış. Ne yapacak sorunları ton neden olmasıdır. Bu yüzden en kısa zamanda eylemleri gerekir.

Kal haşere bırakırsan, problem içinde gömülü bulacaksınız. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorun. Ertelemek değil. Enfeksiyon nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Sisteminizde yeri yok. Ve hızlı kaldırın. İlk başta, ne kadar zararsız görünüyor olursa olsun her haşere sonunda kontrolden alır ve sonra onun tam kaldırma çok zor olur. Neden böyle davetsiz misafir hemen bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu yardımıyla zaman böyle olmasını beklemek? Yap! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Adware, tarama, tam bir karmaşa yapar. Artık hiçbir şey aynı değil. Çevrimiçi olmak karar zaman, reklam ton ile sular altında olsun. Ekranınızın tamamını reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Neden biliyor musun? Adware arttırmak senin browsing deneyim kesinlikle istemiyor çünkü. Reklamları farklı bir amaca hizmet. Ödeme tıklama başına gelir elde crooks adware arkasında yardımcı olurlar. Eğer sen tıkırtı üstünde o zaman, hackerlar ödeme. “Neden tıklatın?” kendiniz sorabilir miyim? Tabii ki, biz tıklayarak önlemek için tavsiye ederim ama bu her zaman mümkün değildir.

Remove Gonesurvey.com
The Gonesurvey.com Virus

Reklamlar çok sayıda ve her geçen gün numarasında büyürler. Onlar da birdenbire bazen, şu fare imleç altında açılır ve ile hayır seçme ama tıklatın için bırakılır. O zaman, sadece siber ama sen de risk daha da PC ödün sponsor değil. Reklam güvenilmez. Bunların çoğu daha fazla zararlıları sunmak için ödün verilir. Yanlış reklamı için olur, daha fazla parazit bulaşmış. Bu sonra nedir? Öyle düşünmüyor musun? İhtiyacın olan son şey zaten çok kötü çıkmaz daha da kötüye etmektir. Demek, yok. Üstünde belgili tanımlık yer adware silin. Bunu el ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve gelecekteki kendini minnettar olacağım.

Kötü adware sisteminizde sen olmadan fark almak nasıl aldın? Basit. Bu izin vermeleri için kandırdı. O bir program olduğundan, adware sizin onayınız olmadan giremezsiniz ve istemek için bağlıdır. Ancak, delikanlı sormak yok. Hileci ve aldatıcı yöntemler kullanır, ancak en önemlisi, senin dikkatsizlik dayanıyor. O olmadan, kendi taktik hiçbiri başarılı olur.

Örneğin, adware program güncellemesi seni aptal için taklit ancak dikkat ve üstünde senin makine yüklemek üzere olduğunuz okumak için zaman ayırın, iş üzerinde yakalamak ve girmesini önlemek. Eğer ihmal verirsen, öte yandan, zararlı içinde herhangi bir sorun olmadan geçit töreni. Bu lavabo içeri aldı. Senin makine güvenli tutmak dikkat gerektirir. İhmal enfeksiyonlar inç

davet ediyor.

Gonesurvey.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Gonesurvey.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *