Kaldır Geniustrainer.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Geniustrainer.net

Geniustrainer.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Geniustrainer.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli Geniustrainer.net sayfasına yönlendiriliyorsunuz mı? Ana sayfa ve arama motoru aynı Web sitesi tarafından yerini almış? Bunu söylemekten nefret ediyorum ama senin PC bir tarayıcı korsanı tarafından infiltre gibi görünüyor. Bu parazit tarayıcı ayarlarınızı değiştirmek ve bile şüpheli uzantıları, araç çubukları veya tarayıcınızda, eklentileri için senin iznine rahatsız olmadan yükleme birden fazla özelliği olan. Siber böcek kendisini tüm tarayıcılar kurmuştur sonra çok sayıda müdahaleci reklam üreten başlar.

En sık, bunlar özel fırsatlar, özel teklifler, tek seferlik Kuponlar ve indirimler tanıtmak için bilinir. Böyle reklam içerikli olan, reklam özellikle kullanıcıya daha çekici görünmesini hedeflenecektir. Bu alışkanlıkları, sörf browsing tarih gibi sahip herhangi bir web verileri çalmak için tüm korsanının’ın yeteneği sayesinde arama sorguları, vb. Bu verileri kullanarak, pay-per-click gelir yaratma şansını yükseltir.

Tarayıcı korsanları, bilgisayarınızda icar içine kandırmak için her şeyi yaparım sinsi parazitler. Çoğu zaman, onlar spam e-posta mesajları, e-posta eklerini pusuda ve sel eğe, sahte güncelleştirme iletileri ve gölgeli yardımcı programı araçlar promosyonlar yürütülebilir dosyaları, yazılım demetleri, şüpheli reklamlar ve bağlantılar, enfekte. Online durum güvenli, ne çalışkan ve ödeme yakın ilgi olması gerekir emin olmak için üzerine tıklatın.

Remove Geniustrainer.net
The Geniustrainer.net Virus

Her zaman Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda senden gizli herhangi bir ek yazılım olup olmadığını görmek edebilmek için Internet’ten yüklediğiniz yazılım yüklerken seçtiğinizden emin olun. Daha sık sık–dan değil, onlar kılık değiştirmiş ve zararlı yazılımlar olduğu ortaya çıkar. Bu yüzden bizim tavsiye izleyin ve hızlı yükleme için gözle durdurmak gerekir. Tasarruf edebilir iken size zaman, o-ecek değil kurtarmak sen potansiyel bir virüs enfeksiyonu. Kötü amaçlı yazılım, ihmal ve saflık dayanmaktadır. Bilgisayar korsanları tarafından ayarla tuzağına düşmek değil. Çalışkan ve bizim tavsiye izleyin.

Tarayıcı korsanları zararsız değildir. Gücü hafife hata yapmayın. Reklamlar tehlikeli görünmeyebilir, ama er ya da geç tarayıcılar hepsini görüntülemek için mücadele etmek başlayacak. Zamanla, reklam sayısını artıracak ve tarayıcınızdaki sık, senin enterne bağlantı-ecek damla çökmesine başlar böylece bile bilgisayarınızın daha yavaş olduğunu fark edeceksiniz. Görünüşte güvenilir reklamlar ve pop-up gizlemek olası tehlikeleri saymıyorum bile.

Bir kez sinir bozucu cyber parazit varlığı fark ettim, çok geç olmadan, bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir! Zaman kaybetmeyin! Online güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumak! Yanı sıra normal ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için dönmek bilgisayarınızı malware güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız, bu tehdit kurtulmak nasıl öğrenebilirsiniz ayrıntılı talimatları, takip öneririz!

Geniustrainer.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Geniustrainer.net–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *