Kaldır Geekto.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Geekto.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Geekto.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sisteminizde bir adware enfeksiyon var. Nereden bileceğiz? İlk olarak, bu kaldırma kılavuzu okuyorsun. İkinci olarak, Geekto.net sayfa kurtulmak için görünmüyor olabilir. Her yerde ve her zaman için yönlendirildi. Durum böyle? Evet, o zaman orada eğer yok ya da ama bu konuda. Bilgisayarınızı bir adware böcekten limanlar ve hemen kaldırmak için sizin görevinizdir. Neyse ki sizin için adware enfeksiyonlar istemi eylemler, tabii ALIRSAN mücadele nispeten kolay kabul edilir. Tehdit göz ardı ve hiçbir şey yapmadan, işler daha da kötüye.

Zaman geçtikçe adware daha kötü olacak. Şimdi hareket çok önemlidir. Tarayıcılar alarak Geekto.net site noktaya en kısa zamanda, bu ve adware’nın saklandığı yer aramaya başlamak uyarı olarak kabul et. Nerede gözlemliyor bulduğunuzda, hemen silin. En iyi ders bu eylem alabilir, bize güven. Bu parazit hiçbir şey ama sorunları ve baş ağrısı getiriyor. Ertelemek değil. Bunu yaparsanız, çıkmaz kötüleşeceğini. Şimdi harekete geçin! Gecikmeler hiçbir şey pişman değilim ama neden.

Bir adware barındırma sonuçları nelerdir? Yeni başlayanlar için Geekto.net site online gölge olur. Her fırsatta görünür. Tarayıcılar açtığınızda vardır. Yeni bir sekme açtığınızda görüntülenir. Başka bir sayfa yükleme çalıştığınızda için yönlendirildi. Web sörf gerçek bir sorun haline gelmektedir. Ve hepsi bu değil. Belgili tanımlık adware Ayrıca günlük bazda çok sayıda ticari ile gömer. Ne zaman sen çok senin tarayıcılardan birini dokunmatik bombardıman ile reklamlar tüm şekiller ve formlar. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, fırsatlar, kuponları, en iyi teklifi, karşılaştırmalar, açılır pencereler, video reklamları, pop-under, vb ve vb. Onlar her yerde, haşhaş ve sayfaların içeriği engelleme vardır. Artık barış içinde web sörf edebiliyoruz. Bu bir kabus olmalı. Ama kötü bir parçası değil.

Bu reklamlar onlar için ve sadece yapılmış gibi görünenleri uyarılar var? Seviyor ve Hobiler ile ortak bir şey var mı? Bu bir tesadüf değil. Belgili tanımlık adware bu şekilde arkasında korsanlara kar kazanmak çünkü reklamlar’ı tıklatın gerekiyor. Bu pay-per-click pazarlama sistemi denir. Belgili tanımlık adware tıklamalarınızın ihtiyacı var ve bu yüzden size hoşuna gidecek reklamları gösterir. Ama ne ilgilendiğiniz nereden bilecek? Sana casuslar.

Ne öğrenmek için tarayıcılar ilgi kıvılcım ve senin için çekici olacak reklamlar oluşturulan Geekto.net kullanır. Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor bir offer/ reklam varsa, muhtemelen değil. Yani, tıklatmayın. Önlemek her şeyi adware oluşturur ve siber suçluların bir sponsor olmak değil. Yapman gereken bu çalmak haşere en kısa zamanda kurtulmak. Bir kez sen çıkarmak, online faaliyetleri normale geri alacağım.

Nasıl adware girdiniz mi? Çoğunlukla seyahat bohça diğer programlara ve bu program yüklediğinizde bu enfeksiyonlar, onlara bir “bonus” olarak alırsınız. Bir dahaki sefere üstünde senin makine, herhangi bir yazılım yüklemeniz acele etmeyin. Özel ayarları Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine tercih edin. Bu şekilde hakkında senin sistem girin ve onları işaretini kaldırın tüm Ayrıca ekli apps listesini görmek mümkün olacak. Bunu. Böyle ekstralar çoğu zaman kötü niyetli ve onları gemiye ihtiyacım yok. Bu nasıl biraz ekstra zaman ve dikkat sorunları ton kaydeder. Bunu aklından çıkarma.

Geekto.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Geekto.net–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *