Kaldır Gatmog Search (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Gatmog Search kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Gatmog Search kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Arama motoru ve ana aniden olmuştur https://gatmog.com sitesiyle değiştirir? Evet ise, iyi haber değil. Sayfanın görünümünü bir enfeksiyon açık bir göstergesidir. Tam olarak bir tarayıcı korsanının enfeksiyon. https://gatmog.com görürseniz, bu nedenle parazit vücudunda da hiç şüphe korsanının ve sayfanın el ele gider. Panik yok. Evet, bu senin PC şu anda bir gaspçı ev sahipliği yapıyor ama aynı zamanda senin durumun çok daha kötü olabilirdi doğru doğrudur.

Tehlike düzeylere geldiğinde hava korsanı Truva atları ve ransomware parçalar ile karşılaştırılamaz. Onlar kesinlikle daha az zararlıdır. Ama sonra tekrar, “daha az zararlı” “zararsız” aynı değildir. Tabii ki, değil. Bir zararsız siber tehdit böyle bir şey yok. Hepsi sorunları neden. Bu korsanının dahil. Sen neden olamaz düşünme hata zarar yapmayın. Olabilir ve eğer izin olacak. Eğer size o bu gemide yeterli zaman bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden. Başka bir şey size kalmış. Doğru seçim yapmak ve çok geç olmadan çıkarın.

Korsanının tüm tarayıcılar üzerinde tam kontrolü ele alır. Sizin izniniz olmadan onların ayarlarında değişiklik yapmaz. Bu nasıl sen https://gatmog.com site ile yeni ana sayfası ve arama motoru olarak sona erdi. Bir gün senin kaş açtı ve sayfa zaten oradaydı. Ve ondan kurtulamıyorum. Kaldıramazsınız. Ne olursa olsun, senin önceki motor geri almak mümkün değildir. Gaspçı, izin vermez. Yani, bir şey için online aramak istediğiniz zaman https://gatmog.com kullanmak zorunda kalıyor. Nerede şeyler zor olur. Bu etki alanı güvenli ve doğru arama sonuçlarını görüntülemek için güven olmaz. Ne de olsa bir gaspçı ile ilişkilidir. Size gösterir hiçbir şey doğrulanır. Tabii ki, tamamen güvenli bazı sonuçlar oluşturulan olanlar boyunca olabilir ama bunların çoğu bozuk.

Ayrıca, verilmediği sürece kimin kim olduğunu söyleyemem. Tıkırtı, ancak, riski çok fazla. Güvenliği aşılan bir bağlantıyı izlemek için ne varsa, kolayca yönlendirildi tehlikeli bir sayfa için toplam adet enfeksiyondan tam. Oradan, tek bir yanlış tıklama Hayır’ı tıklatın tüm ve sisteminizde daha fazla parazit indir. Korsanının sürekli malware riski ortaya koyar. Bu senin örümcek ağı dalga köpüğü lekeler saymıyorum bile. Online gitmek her zaman, zararlı etkilemektedir. Aramalarınızı yönlendirir, reklamlarla bombalayan, sayfaların içeriği saatler, tarayıcılar, vb aşağı yavaşlatır. Bir karışıklık yapar. İnternette gezinmek artık ne eğlenceli ne de güvenli. Kendine bir iyilik yap ve en kısa sürede davetsiz misafir kaldırın. Bizim kaldırma kılavuz aşağı el ile bunu yardımcı olmak için kullanın.

Nasıl korsanının farkında olmadan içeri girdi? Zararlı girmek için izin vererek içine aldatıldığını gerçektir. İzni yok, hiçbir giriş. Tabii ki, bu çok fazla ret bırakır gibi delikanlı istemedim. Hileci kullanılmış. En sık kullanılan sızma yöntemlerden birini freeware donatılacak var. Web üzerinden ücretsiz programlar yüklediğinizde her zaman tetikte olun. Bazen enfeksiyonlar seyahat onlarla birlikte ve onları zamanında fark yok, onlar rahatsız edilmeden sistem girin. Ne yüklendiğini kesinlikle haberdar olmak için özel ayarlar için tercih ve tüm paket app app kontrol edin. Eğer istemediğiniz bir şey görürsen, sadece kaldırın. Standart seçenekleri bu fırsat vermeyin.

Gatmog Search kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Gatmog Search–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *