Kaldır GamerzLand Search Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

GamerzLand Search Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu GamerzLand Search Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

GamerzLand arama kötü tarayıcı korsanının enfeksiyondur. Sayfanıza birden GamerzLand aramaya geçiş ise, sana bulaştı emin olun. Korsanının zaten sisteminizde ve bu değişikliği varlığını ilk ipucu. Tabii ki, senin çıkmaz uygun değildir. Hava korsanı hoş kiracılar için yapmayın. Aksine. Onlar işe yaramaz, can sıkıcı ve tehlikeli mükemmel bileşimidir. GamerzLand arama farklı değil. O içinde senin sistem varlık çıkması yararlı bir şey beklemiyorum.

Gerçek anı siz o–dan senin PC tamamen kaldırana kadar her gün sürekli müdahalelerine yaşayacaktır. Ne yapman gerektiğini var. En kısa zamanda önceki sayfanıza GamerzLand arama ile değiştirildiğini fark, aslında bir tarayıcı korsanının ile ilgileniyor ve bir çıkış yolu aramaya başla kabul edin. Ne kadar çabuk bulmak ve, daha iyi sizin ve sisteminizin refahı için silin. Öte yandan, daha fazla zaman, daha fazla sorun harcıyor zararlı ve baş ağrısı neden olur. Gereksiz tartışmalar vaktini harcama. Korsanının gitmek zorunda. Şimdi!

Bu haşere girer, o hemen sonra tarayıcılar ilerler. Onları kontrolünü alır ve görüş geçerlidir. Dediğimiz gibi zararlı sayfanıza GamerzLand arama ve arama sağlayıcınızı http://gmrlnd.com ile değiştirir. Crooks korsanının arkasında pay-per-click gelir kazanabilirsiniz arama motorunuzu şimdi sayfalarından http://search.yahoo.com sonuca yönlendirme yapar. Tüm, ama bu değil. Artık korsanının daha önce güvenilir tarayıcılar üzerinde tam denetime sahiptir ve bunu, sürekli malware riske maruz kalır. Ekranınızda gördüğünüz hiçbir şey güvenilir olabilir.

Hackerlar gelir gerek, bağlantılar ve gördüğünüz sonuçlarını Eğer ya da güvenli umurlarında değil. Bunların çoğu bozuk kötü parçasıdır. Yanlış konuda tıklatırsanız, otomatik olarak zaten bulaşmış ve düşük performans makinenizde daha fazla enfeksiyonlar yükleyin. Ve aynı zamanda bir sponsor hacker ol. Ve online faaliyetleri etkin bir şekilde harap oldu. Barış içinde web sörf imkansız bir görev haline gelir. Gerçek bir meydan okuma. Sürekli müdahalelerine acı çekiyorsun. Tüm zamanların entrikalı siteler için yönlendirildi. Ek sekmeler üzerinde kendi rızalarıyla açın. Ekranınızın gitme reklam ile ele alır. Bu bir kabus olmalı ve bu nefret edecek.

Online bu koşullar altında yapılan her çalışmanın almak düşünün. Bu imkansız. Korsanının kendi PC kullanarak önlemek yapar. Tüm buna katlanmak gerek yok. Gamez ve arama kurtulmak sonra her şeyi geri normale geçecektir. Artık yönlendirir, daha fazla reklam olacak ve ana sayfası ve arama motoru geri de alacak. Makinenizi normalde yine gösteri başlayacak. Korsanının şimdi silin. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl bu parazit ile sıkışmış almak? Onaylanmamış kaynaklardan gelen programları kez indiririm? Ve bu programı yüklediğinizde, özel ayarlar veya temel olanları seçebilirim? Temel olanlar için seçerseniz, alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekir. Altlarında, yüklemeyi tamamen otomatik ve özelleştirilmiş olanlar verirken sen ne diyorsun Evet olarak görme şansı hiçbir kontrole sahip. Yüklemek üzere olduğunuz tüm ilave uygulamalar bir listesini sunulacak. Tüm bunları kaldırın. Böyle “ikramiye” çoğu zaman kötü niyetli ve onları zamanında girmesini önlemek değil daha sonra onlarla başa çıkmak gerekir. Bir program yüklemeden sonraki zamanı hatırlıyor.

GamerzLand Search Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala GamerzLand Search Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *