Kaldır FreePDFCombiner virüs | Güncelleme

PUP
Remove FreePDFCombiner

FreePDFCombiner kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu FreePDFCombiner kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

FreePDFCombiner PDF belgeleri birleştirmek için yardımcı olabilir yararlı bir araç bildirilir. Gerçekte, bu başka bir şey değildir. Malware Araştırma bu şüpheli araç bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) kategorize. Tarayıcınızın kontrolünü almak için o kötü amaçlı uzantısı kesinlikle istemiyorum. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirme gibi şüpheli eklemek-ons ve FreePDFCombiner Bu uzantısı olarak şüpheli araç çubukları yüklemek yapabiliyor. Dahası, bir reklam görüntüleme araç tarayıcı açılır.

FreePDFCombiner Ayrıca şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme. Başka bir şey yapmak mümkün bu yavru sayfanıza, yeni sekme sayfaları gibi bir tercih edilen arama motoru özel olanlarla değiştirmek için güçtür.

Var olmak a çok yararlı alet için FreePDFCombiner uzantısı yavru talepleri. Ne’daha çok, birçok app stok–dan indirebilirsiniz. Bu istenmeyen program bilgisayarınıza sızmak olabilir başka bir sahte güncelleştirme isteklerini ücretsiz paketlenmiş yazılım tarafından yoludur. Sık sık kullanıcılar hızlı bir kurulum için tercih ve böylece bu tür yazılım demetleri gerçek içeriği farkında değiller.

Remove FreePDFCombiner
The FreePDFCombiner Virus

Bazı kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza kazara erişim değil ki emin olabilmek için yükleme özel veya gelişmiş türünü takip önerilir. Bu şekilde kullanmadığınız programları veya şüpheli ya da hiç ile başlayan indirmek için amaçlanan gördükleri uygulamaları kolayca seçimini kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen tüm yazılım güncelleştirmelerini almak en iyisidir. Bilgisayarınızdaki bir programa güncelleştirmek için şüpheli bir bağlantı takip etmeni çağrısı rasgele bir pop-up tıklayın için acele etme. Bizim kullanıcıların ne onlar üzerinde ve aynı zamanda her indirme ve yükleme işlemi ile gelen tüm koşullar ve özenle okumak için tıklayarak dikkat tavsiye ediyoruz. Üzgünüm daha güvenli olmak her zaman iyidir.

Bu yavru tarayıcınıza hiç kullanmak mümkün olmayacaktır noktaya bu kadar sorun neden olur. FreePDFCombiner aracı kurbanları sürekli Tarayıcı çökmeleri ya da Don üstünde her denize indirmek yaşayabilirsiniz. Sadece bu değil, ama bu yavru tarafından oluşturulan reklam büyük miktarından çok aşırı ve senin enterne hız ya da genel bilgisayar performansını ani bir düşüşe neden sistem mümkündür. Uzun vadede, bu şüpheli reklam trafiği yönetmek başarısız olur çünkü böyle bir sorun bilgisayar sisteminize ciddi zarar neden olabilir.

Ayrıca, bu şüpheli aracı tarafından oluşturulan reklamlar çalmak senin özel veri ve diğer üçüncü tarafların kar için satmak kesmek için arka kapı açmak isteyebilirsiniz virüslü kaynakları neden çok muhtemeldir. Bu makalenin sonunda başarıyla bu istenmeyen programı bilgisayarınızdan kaldırma hakkında ayrıntılı yönergeler bulacaksınız.

FreePDFCombiner kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala FreePDFCombiner bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *