Kaldır Fortpush.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Bu tarayıcınızda açılır Fortpush.com bildirimleri güvenilir değildir. Onların gelmesini aygıtınızda bir adware varlığını gösterir. Ne kadar çabuk anlarsan, iyi olur. Tüm tarayıcılar-ecek içlenmek – Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera, Microsoft Edge. Hiçbir uygulama bağışıklık olduğunu. Parazit kendisi kurar sonra reklam görüntüleme web tarayıcılar dönecek araçlar.

Reklam her türlü ekranınızın sel olacaktır. Bunların çoğu özel fırsatlar, fırsatlar, indirimler, vb tanıtmak için bilinir. Ve sponsorlu İçerik için çok çekici bulacaksınız. Tıklayın daha büyük olasılıkla olacak özel olarak hedeflenmiş reklamlar üretmek için adware zararlı amaçlar içindir. Yaptığınız her tıklama reklam yazılımını ve teşvik edeceklerdir sayfaları yaratıcıları için kar oluşturur. Onun şansı yükseltmek için kötü amaçlı yazılım online aktivite üzerinde casus ve gözatma geçmişinizi ve arama gibi veri toplamak.

Ama nasıl sinir bozucu bu parazit, bilgisayarınızda gizlice başardı? O adware onun şekilde kesmek mümkün değildir bilmeliyim. Bu erişim elde etmek için tek yolu kendiniz yüklemek eğer var. Bu sık sık olur sen farkında bile olmadan. Olarak bir gölgeli reklam veya bağlantı, basit bir şey olabilir veya yükleme hızlı bir türünü seçme. Aygıtınız adware ile enfekte almak için başka yollar spam e-postalar, torrent dosyaları ve sahte güncellemeleri ile vardır.

Dikkatsiz davranıyorsun ve online ne için kulak asmayın, hackerlar tarafından küme bir tuzağa düşmek çok kolay olurdu. Onlar senin saflık sayesinde gelişirler. Öğrenmek iyi baskı okumak ve iki kez o ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklatmadan önce düşünüyorum. Ne zaman mümkün, özel kurulum modu altında yüklemek ve nasıl malware kayma mümkün ediliyor olduğu herhangi bir ek yazılım, seçimini kaldırmak emin olun, makinenizde fark edilmeden.

Reklam yazılımı yok zararsız bir yazılımdır. Ciddi bir şekilde zayıf, yavaş ve güvenilmez hale getirerek web tarayıcınızı zarar yeteneğine sahiptir. Her gün tehlikeli kaynaklarına neden olabilir daha tartışmalı reklam ile çevrilmişti. Adware ile ilgili bir parazit gizlilik içinde toplam bir ihlaldir. Şifreleri, kredi kartı numaraları, vb gibi hassas bilgilerinizi kolayca zavallı durumunuza yararlanmak için aramak bilgisayar korsanları tarafından elde.

Kazanmak belgili tanımlık suçla ilgili izin verme! Zararlı yazılım kaldırma ve web tarayıcılar üzerinde kontrol kazanmak! Sadece parazit kurtularak kesintisiz ilan saldırıları ve çevrimiçi etkinlik sürekli izlenmesi için bir son verecek.

Fortpush.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Fortpush.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *