Kaldır Feed.easy-pdf.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Feed.easy-pdf.com

Feed.easy-pdf.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Feed.easy-pdf.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcı korsanları kötü amaçlı kendi amaçları için kontrolü kurbanın tarayıcı, ele geçirmek amacı kötü parazitler. Feed.easy-pdf.com gölgeli bir Web sitesi, hangi varlığını işaret eden bir tarayıcı korsanının enfeksiyona üstünde senin bilgisayar. Bir kez bu siber haşere tarayıcınızı işgal etti, tüm cehennem kırılmak bağsız. İlk olarak, kurban birçok reklam ile normal tarama deneyimi kesintiye uğratmasını çevrilmişti.

Böyle tacizkar reklamlar kurtulmak zor olduğu bilinmektedir. Tarayıcı pencerenizi açık olduğu sürece “close” butonunu tıkladığınız kaç kez olursa olsun, onlar yeniden, devam edecektir. Ve hepsi bu değil. Tarayıcı korsanları sadece sayfanıza ama yeni sekme sayfalarınızı değiştirin ve arama motoru de gücüne sahip. Onların yerine, Feed.easy-pdf.com Web sayfası gösterilir.

İçin senin iznine rahatsız olmadan tarayıcıya, diğer şüpheli uzantıları yüklemeye korsanının anormal değildir. Onlar kolayca sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi çalabilir kaçırmak hakkında hatta daha da kötüsü var.

Remove Feed.easy-pdf.com
The Feed.easy-pdf.com Virus

En yaygın korsanının dağıtım araçlarının spam e-postalar, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, yazılım demetleri, virüslü reklamlar ve bağlantılar, bozuk sel eğe, sahte güncelleştirme iletileri, vb içerir. Spam e-postaları kez kullanıcıların hafife. E-posta–dan bilinmeyen gönderen açarak, saflık ve ihmal güvenmek tehlikeli parazitler için erişim sağlayarak riski.

Süre online, ne tıklayın için yakın ilgi ödemek zorundadır üzerinde. Durum tespiti tehlikeli virüslere karşı koruma için anahtardır. Güncelleştirmek veya Internet’ten gelen içerik gerektiğinde, resmi ve lisanslı kaynakları kullandığınızdan emin olun. Körü körüne şüpheli bağlantıları takip etmeni çağrısında bulunuyor rasgele açılır pencereler güvenmiyorum.

Gaspçı’nın temel amacı kar pay-per-click şeması üzerinden elde etmektir. Daha fazla tıklama Kullanıcı görüntülenen reklam içeriği, o-ecek getirmek için hackerlar ve yükseltilen sayfaları için daha fazla gelir sağlar. Ama bir gaspçı, bilgisayarınızda sahip sadece bir çok büyük reklam saldırı şeklinde büyük bir sıkıntı yaşanıyor değil. No Böyle kötü amaçlı parazit varlığı gizliliğinizi tehlikeye atıyor.

Mantıklı bilgi böyle istemiyorum ancak bunlarla sınırlı olmaksızın gibi şifreler, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, IP oturum açma kimliği, vb siber suçluların eline yaptığın adresleri? Sadece orada dur ve hiçbir şey yapmadan, kaçınılmaz olacaktır. Hızlı bir şekilde hareket etmek, tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak için istiyorum. Çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin, hemen senin PC–dan bu tarayıcı korsanının kaldırarak uygunsuz pozisyonda yakalanın gelen tutmak. Bu paragrafın altında sen başarılı bir şekilde bu parazit kurtulmak nasıl hakkında ayrıntılı yönergeler bulacaksınız.

Feed.easy-pdf.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Feed.easy-pdf.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Feed.easy-pdf.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *