Kaldır Fb.com-directory.co (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Fb.com-directory.co kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Fb.com-directory.co kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Online gitmek her zaman Fb.com-directory.co sayfası görme bir işarettir. Kötü bir tane. Site senin makine artık enfeksiyon-Alerjik olduğunu gösterir. Bir parazit liman. Tam olarak bir adware. Belgili tanımlık adware bir günlük bu kötü amaçlı sayfası zorlamak biridir. En kısa zamanda uyarı dikkate alın. Bu adware en tehlikeli tehdit orada olmayabilir ancak ve sorunları neden olur. Aslında, artık o, seni daha fazla sorunlar karşısında kalıyor.

Zararlı ve sisteminiz için iyi değil. Ama hayal kırıklığı, baş ağrısı ve unpleasantries hiçbir şey getiriyor. Onun kalmak kısa kesti. Seni bir kez Fb.com-directory.co sayfa sana bulaştı gerçeğini kabul ve adware’nın saklandığı yer için aramaya başla. Bulduğunda, tereddüt etmeden silin. Bize güven gerçekleştirebileceğiniz eylem en iyi ders bu. Belgili tanımlık adware asla size yol her türlü faydalı olacaktır. Bu sadece onun mülkiyet için faydalıdır. Tahta üzerinde tutarak onların sponsor oluyorlar. Bu ister misiniz? Biz öyle düşünmüyoruz. Çıkarmak adware ilk şans almak ve gelecekteki öz Şükran kazanmak.

Bir kez belgili tanımlık adware, makine girer, herhangi bir zaman kaybetmiyor. Hemen bir karışıklık yapmak başlar. Tarayıcılar onun ilk hedeftir. Hepsini. Pis haşere onları ile çok sayıda, kötü niyetli, rahatsız edici reklam enjekte eder. Her sayfa ziyaret girişiminde tamamen reklam tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Ve onlar bir yere kaybolma. Aksine. Onlar her geçen gün daha fazla olur.

Neden reklamlar çok agresif ve müdahaleci olduğunu biliyor musun? Çünkü hackerlar belirli siteler için web trafiği artırmak ve pay-per-click gelir kazanmak için bunları kullanın. Her tıklamalarınızın ceplerine doldurur. Onların sponsor hale gelmektedir. Daha da kötüsü, ancak, sen de kendini günlük malware göze VBA’de ortaya çıkardığınızı budur.

Adware’nın varlığı nedeniyle görmek bir şey güvenilir değil. Bağlantıları ve reklamlar çoğu bile bozuk ve tıklarsanız, gemide daha fazla enfeksiyonlar indirin. Tek bir tıklama sana yeter, durumu daha da kötüye için. Olan kaçınma da bir seçenek değil bu. Sen-ebilmek denemek değil tıklayarak ama reklam kadar birçok ve er ya da geç tıklamak her yerde. O zaman, çirkin şeyler.

Onların kaynağı, yani belgili tanımlık adware kurtulmak için rahatsız edici reklamları kurtulmak için tek yolu bu. Bir kez belgili tanımlık ads-ecek var olmak gitmiş, yani. Gölgeli sayfalara ve tüm diğer online müdahalelerine yönlendirmeleri de sona erecek. Makinenizi normalde gerçekleştirmek için geri dönecektir. Fb.com-directory.co haşere kurtulmak her şey normale geri dönecektir. Yani, kendine bir iyilik yap ve hala zaman varken kaldırın. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve iyi için PC’nizi temiz.

Nasıl did sen almak bulaştırmak Fb.com-directory.co ile? Site açık belgili tanımlık adware nedeniyle ortaya çıktı. Ama nasıl adware girdiniz mi? Bu birdenbire baba değil. O kurulmuş değildi. Sizin tarafınızdan. Sen muhtemelen girmek için bu enfeksiyon izin vererek hatırlamıyor musun? Hokkabazlık çünkü. Onay için zararlı istedi ama öyle mümkün olan en şekilde yaptım. Muhtemelen kendini sahte bir program veya sistem güncelleştirme olarak gizlenmiş ve fark çok dikkatsizdin.

Gelecekte, daha fazla dikkat. Hacker çoğunlukla başarılı olması için ihmal itimat şeydir. O olmadan, sızma yöntemlerden hiçbiri çalışmak yeterince iyisin. Bunu unutmayın. Senin durum tespiti yapmak.

Fb.com-directory.co kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Fb.com-directory.co kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Fb.com-directory.co–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *