Kaldır Fapmeth.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Fapmeth.com

Fapmeth.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Fapmeth.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Fapmeth.com güvenilir bir Web sitesi değildir. Aslında, tüm anlamı ne zaman internette gezinti zaman bir siber enfeksiyonu ile ilgili olduğunu görmek. PC’nizi bir adware böcekten limanlar ve Fapmeth.com neden kurtulamıyorum nedeni. Panik yapmayın! Evet, bir adware ile bulaşmış ama senin durumun çok daha kötü olabilirdi. Fapmeth.com kötü amaçlı bir program ama kaldırmak nispeten kolaydır.

Ayrıca, Truva atları ve ransomware ile karşılaştırıldığında, bu adware daha az zararlıdır. Henüz, bu zararlı zararsız olduğunu anlamına gelmez. Böyle bir şey yok. Zararsız, cyber parazit kategoride olmaz. Sadece bu diyoruz buna karşı acil eylem al, sen-ecek var olmak güçlü daha önce kontrolden ve sorunlarınızı yükselmek önce kaldırmanız. Bu ve bu kulak uyarı işareti olarak Fapmeth.com sayfa görünümünü alır. Nerede adware üstünde senin makine gizlenmiş bulmak ve oracıkta çıkarın. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Çok geç olmadan almak.

Belgili tanımlık adware içinde farkedilmeden sinsice ve her zaman atık değil. Tarama deneyimi bu andan itibaren artık olmayacak. Sen sürekli sorgulanabilir içerik ile şüpheli görünümlü sayfaları yönlendirilir. Ayrıca, ads ile su dolu olsun. Ekran her zaman rahatsız edici reklamları ile kaplıdır. Ziyaret ettiğiniz hangi sayfada olursa olsun, işte buradalar! Haşhaş ve önünüzde yanıp sönüyor.

Bu açılan pencereleri 24/ ile ilgili hayal 7. Bu imkansız. Bu kesintiler, normalde bilgisayarınızı kullanmanızı engelleyecek. Ve senin makine, buna karşılık, aynı zamanda adware’s maskaralık nedeniyle acı çekiyor. Hızı önemli ölçüde yavaşlar. Çökme ve donma başlar. Sabitleme Internet bağlantısı, vb sorun yaşıyor. Ama belgili tanımlık ads için geri dönelim.

Remove Fapmeth.com
The Fapmeth.com Virus

Muhtemelen neden bu reklamlar çok müdahaleci vardır merak ediyor. Onların kötü niyetli amaçlarla kullanıldıklarını Crooks bu çünkü. Öyle. Onları kar pay-per-click mekanizması yoluyla elde edebilir bu yüzden belirli sayfalara trafiğini artırmak için kullanıyorlar. Ama kendi kar sizin pahasına. Sadece adware gemide tutarak crooks’sponsor oluyorlar. VE kendini aynı anda riske sokmaktadırlar.

Bazı reklamları tehlikelidir. Onlar sadece bir tıklama ile alabileceğiniz daha fazla kötü amaçlı yazılım tehditleri gizlemek. Tabii ki, orada-ebilmek var olmak tamamen güvenli bazı reklamları ama verilmediği sürece kimin kim olduğunu bilemez ve daha sonra çok geç olacak. Yanlış reklama tıklatırsanız, zaten bulaştırmak PC daha fazla etkileyecek. Ve eğer hala bu haşere ile mücadele. Makinenizi parazitler ile doldurmak için ihtiyacın olan son şey. Yani, reklam yazılımını atar yolunuzu her şeyden uzak dur ve silmek o ilk fırsatta. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak bu adware ile? Enfeksiyon sizin onayınız olmadan içeri giremiyorum ve bu yüzden gizli hileler almak için kullanır. Sahte program ya da sistem güncelleştirmelerini bu hileler biridir. Güncelleştirmeleri yüklerken dikkatli olun. Meşru bir kaynaktan indirebilirsiniz ve asla onları dikkatle okumadan önce ve Conditions/ EULA koşullarını kabul emin olun. Bir şey olabilir tamamen karşı olan orada ama eğer okumak değil, farkında olmadan anlaştığımızı kadar sonunda.

Örneğin, gerçekte, yüklemekte olduğunuz ve tarama deneyimi berbat ve yaptığınız iğrenç adware Bilgisayarınızın kullanmaktan kaçının Java güncelleştirmekte olduğunuz düşünebilirsiniz. İki kez okumak değil bir şey için sizden izin vermeden önce düşünün! Acele, dikkatsizlik ve oyalama için dua internette hastalık are. Grand yok onları! Makinenizi güvende tutmak.

Fapmeth.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Fapmeth.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *