Kaldır Efix.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Efix.com

Efix.com son derece güvenilir olmayan bir şüpheli ve bozuk Web sitesi olduğunu ve kesinlikle kullanmamalısınız. Zaten PC’NİZDE mevcut olduğunu öğrenmek durumunda, en kısa zamanda kaldırmalısınız.

Onları onları fark an silmeye zaman böyle tehlikeli Web siteleri ile ilgili kullanmak için en iyi yöntemdir. Bu şekilde, hangi Efix.com neden olabilir sorunları karşılaşmazsınız. Bu kötü amaçlı yazılım birincil amacı mümkün olan her şekilde Aldatmak etmektir. Yani, düzenleri, Efix.com için bir kurbanı olmaktan kaçınmak için mi hemen–dan senin PC şüpheli web sitesi kaldırmalısınız.

Efix.com bilgisayarınızı aldatmaya güvenerek infiltratlar. Web sitesi çeşitli hile kullanır ve birisi-in bunlar, sisteminizde ayarlamak amacıyla kullanırsınız. Efix.com Bu sadece onun yüklemeye izin verme içine kandırmak yönetir, ama o da uzun süre varlığını gizlemek yönetmek çok zeki. Böylelikle içinde izin olmasına rağmen bunun farkında bile değilsin ki.

Efix.com dağıtım en yaygın yöntemleri birlikte freeware, spam e-posta eklerini, bozuk Web siteleri ve bozuk bağlantıları vardır. Web sitesi de bir yanlış sistem güncelleştirme olarak poz yeteneğine sahiptir. Bir kez sen tıkırtı “Kabul ediyorum”, “Güncelleştirmek”, “Kabul et” veya ne olursa olsun size gösterir, ancak, hemen onunla kaldın.

Aslında, yukarıda belirtilen yöntemleri oldukça verimli ama onlar ortak bir şey var mı-hepsi senin dikkatini güvenir. Böylece, yeni yazılım yüklerken dikkatli olun ve tüm şartlar ve koşullar uygulama tarafından sağlanan üzerinden okumak gerekir. Diğer durumda, kötü amaçlı yazılım sistemi ile bitirmek büyük olasılıkla.

Remove Efix.com
The Efix.com Virus

Efix.com açmaya çalışırsanız, Web sitesi şu anda çalışmadığını görürsünüz. Web sitesi devletlerin bu kadar sahte rapor edildi ve sonucu olarak engellendi. Aslında, tüm sahte kimlik avı web siteleri kaderi bu göz önüne alındığında, aldılar bu hiç şaşırtıcı değil.

Kimlik avı web sitesi olan tek amacı kar senden kazanmak için olduğunu güvenilir olmayan üçüncü şahıslar tarafından yayımlandı. Bir kez installed üstünde senin PC, Efix.com başlar monitör işe yaramaz açılan reklam ton ile sel birincil amacı yerine getirmek için. Bilmeniz gerekenler bu reklam rasgele için görüntülendiğini değil be.

Onların amacı reklamlar, belirli Web siteleri için daha fazla web trafiği oluşturmak ve bozuk Web sitesi arkasında gizli söz konusu üçüncü taraflar için ödeme tıklama başına gelir üretmek olduğunu. Bu neden kötü amaçlı aracı birçok reklam ile seller nedenidir.

Tıklattığınız her reklam onun yayıncılar için bir kar yapar unutmayın. Böylece, büyük olasılıkla daha fazla kötü amaçlı yazılım yüklemeleri için sanal makinenizde yol açacak gibi tıkırtı üstünde onları önlemek için önerilir. Web’e göz atmak ve sık sistem gürültüyle çarpmak ve daha yavaş PC performans yol girişimi her zaman rahatsız edici reklamları açılır. Tüm bu konuları ile ilgili önlemek için Efix.com en kısa zamanda kaldırmanız gerekir.

Efix.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Efix.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *