Kaldır Eazydevlin.xyz (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Eazydevlin.xyz kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Eazydevlin.xyz kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Eazydevlin.xyz yönlendirme varlığını hiç iyi bir işaret değil. Sen-ebilmek duyuru ana sayfası ve arama sağlayıcınız bu Web sitesi tarafından değiştirildi. Bu ve çok sayıda tacizkar reklamlar sataşmak bombardıman bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu belirtileri vardır. Kaçırmak istiyorlar ne olursa olsun tarayıcı ayarlarını değiştirme olanağınız olduğu için onlar da şüpheli araç çubukları, uzantıları ve başka bir şey yararlı ve güvenilir olan uygulamalar yükleyebilirsiniz.

Dahası, çevrimiçi gizlilik ve güvenlik-ecek var olmak hemen hemen olmayan Eğer tarayıcınız bu parazit tarafından kaçırıldı yapılmış, mevcut. Tarama geçmişi, dalga köpüğü alışkanlık, arama sorguları, tercih edilen sayfaları gibi web veri çalmak yapabiliyor. Bu tür bilgiler sayesinde, kötü amaçlı yazılım Kullanıcı tıklayın, zaten elde edilen verilere göre en yüksek olduğu özelleştirilmiş içerik, üretmek mümkün olacak.

İşin aslı, bilmeden bilgisayarlarında bu zararlı haşere, kullanıcıların. Nasıl olabilir ki? Hava korsanı en çok spam e-postalar ve ekleri, özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel dosyaları, vb. yayılır. İstenmeyen cyber enfeksiyonlar sakınmak için önerilerimizi izleyin öneririz. Bilgisayarınızdaki yazılımı güncelleştirmeniz gerekiyorsa, bir şüpheli güncelleştirme bağlantısını tıklayın sizi çağırıyor rasgele bir pop-up güvenmiyorum. Bunun yerine, yalnızca lisanslı ve resmi kaynaklardan üzerinde güveniyor.

Zaman internetten indirilen içerik ile ilgili, bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü için tercih her zaman iyidir. Birçok kullanıcı hızlı mod Kurulum Sihirbazı’nda seçtiğiniz bir hata yaparsanız ve böylece görmek edemiyoruz bilgisayar yazılımı bohça aslında ek program ya da kılık aslında malware uygulamaları içerir. O nasıl, çoğu durumda, davetsiz bilgisayarınızdaki zararlı parazitler görünüyor.

Tarayıcı korsanları gerçek ‘virüs’ olarak kabul değil iken, onlar zararsız değildir unutmamak önemlidir. Evet, bilgisayar sisteminize bulaştırmak istemiyorum. Tarayıcılar saldırırlar. Ve eğer bu siber parazit Temizleme ile devam edemezsin, gibi özel bilgileri kaybedebilirsiniz ama parolalar için sınırlı değildir, oturum açma kimliği, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, vb. Dahası, hackerlar bilgisayarınıza erişim verilmesi uzakta bir tıklama olabilir. Nasıl? Virüslü reklamlar veya açılır pencereleri tıklatarak.

Çoğu durumda, bu tür reklamlara özel satış, özel kampanyalar, indirimler, kuponlar, sahte güncelleştirme iletileri, tartışmalı yeni araçlar yanı sıra yanıp sönen uyarıları teşvik bilinmektedir. Bir şey üzerinde iki kez’ı tıklatmadan önce düşünürüm. Bir virüs bilgisayarınızı sızmaya izin olabilir. Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak için bir yol arıyorsan, biz sizin için bir çözümümüz var. Ayrıntılı talimatları aşağıda ve dönüş için güvenli ve reklam ücretsiz tarama deneyimi izleyin.

Eazydevlin.xyz kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Eazydevlin.xyz kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Eazydevlin.xyz–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *