Kaldır Dtdump.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Dtdump.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Dtdump.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Dtdump.exe Truva atı virüs kategoriye aittir. Ve bu araştırma virüs tasarlanmıştır. Bu Trojan cryptocurrency gibi Bitcoin, Monero, Electroneum, vb için benim için bilgisayarınızın kaynaklarından yararlanan. Internet ve genel PC performansı de hız ani bir düşüş fark başlar. Hiçbir şey doğru bir şekilde çalışacaktır. Açmayı deneyin her programın çökmesine veya beklenmedik bir şekilde dondurma. Bu sadece her geçen gün daha kötüye gider. Bu yüzden daha da kötü bir şey olmadan önce hızlı bir şekilde hareket etmek önemlidir.

Truva atları çalmak senin özel veri ve casus senin için siber suçlular tarafından kullanılabilir. Böyle bir kötü amaçlı yazılım Ayrıca daha fazla ransomware, tarayıcı korsanları, solucanlar, casus yazılım, adware, vb gibi diğer virüs bilgisayarınızı bulaştırmak için mükemmel bir yoldur. Böyle tehlikeli virüs için yeni kurbanın olacak istemiyorsanız, cidden senin PC zarar şansı önce nasıl başarılı bir şekilde bununla başa çıkabilirim bulmak için bu makale okumaya devam et.

Truva atı virüs izni olmadan bilgisayar sisteminize sızmak olamaz bilmeli. Yaptıysa bilmeden ya da değil bu erişim, izni olduğunu ne olursa olsun yani. Genellikle Trojans bohça bilgisayar yazılımı, sel eğe, sahte güncelleştirmeleri dağıtılan ve hatta spam e-postalar veya şüpheli bağlantılar ve pop-up. Gelecekteki bir Trojan enfeksiyonu önlemek için her zaman yükleme işlemi üzerinde tam denetime sahip böylece, gelişmiş veya özel bir tür için gitmek bizim okuyucu tavsiye ederiz. Bu şekilde onlar içerdiği yazılım tam listesini görmek ve sadece herhangi bir program veya şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan buldular uygulama kaldırın. Onlar resmi ve lisanslı kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri aldığınızdan emin olmak önemlidir.

Trojan virüs en tehlikeli tür bir nedeni olarak kabul edilir. Onlar inanılmaz derecede gizli ve çok yönlü vardır. Bu belirli Dtdump.exe Truva atı ciddi bir şekilde bilgisayarınıza zarar verebilir. Tüm PC kaynaklarını kullandığından bu onun atabilirler, sürekli çöküyor yaşayacaksınız ve programlar ve uygulamalar düzenli olarak dondurdu. Sorun şu ki, artık bu virüs ücretsiz gezme izin katılımsız, daha senin bilgisayar başarısız olur düzgün çalışması. Ta ki bir gün bu tamamen ölür ve tamir edilemeyecek.

Çünkü bu bir Trojan virüs, Ayrıca gizlilik ve güvenlik için çok yüksek bir risk olduğunu. Hackerlar bu kötü amaçlı parazit – hem sanal hem de fiziksel olarak casusluk için kullanabilir. Onlar kamera ve mikrofon kesmek, aynı zamanda web etkinliğini izlemek. Siber suçlular gizliliğinize önem umurumda değil. Onlar kolayca şifreleri, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, vb gibi kişisel bilgileri elde etmek ve kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşın.

Dtdump.exe kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dtdump.exe bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *