Kaldır Dt.adsafeprotected.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Dt.adsafeprotected.com

Dt.adsafeprotected.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Dt.adsafeprotected.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Dt.adsafeprotected.com Web sitesi görünümünü kötü adware enfeksiyon belirtisidir. Teşvik edeceklerdir sayfaların yanı sıra onun yaratıcısı için gelir yaratmak için adware bulunmaktadır. Bu parazit kendisi kurar gibi neden, bu bir reklam görüntüleme araca tarayıcınızı açmak devam edecek. Bu siber haşere çabalarını ödüyoruz emin olmak için her şeyi yaparım.

Online aktivite izlemek ve tarama geçmişi ve arama sorgularını ele adware’nın yeteneği sayesinde, kötü amaçlı yazılım reklam içeriğini özelleştirebilirsiniz. Bu çaba koymak, Kullanıcı reklamlar tıklayın ve böylece bilmeden kar siber suçlular için pay-per-click yöntemi aracılığıyla elde olasılığı daha yüksektir. Birden çok reklamı kesinlikle rahatsız. Sponsorlu içerik sürekli tarama, ziyanı yok hangi sayfa ziyaret ettiğiniz kesintiye uğrar. Parazit gibi sadece çok izlediğiniz bir videoyu duraklatmak için gölgeli reklamları görüntülemek için bile gidebilirsiniz.

Reklam yazılımı genelde ücretsiz yazılım demetleri, sel eğe, sahte güncelleştirme isteklerini, spam e-postalar ve ekleri, yanı sıra şüpheli bağlantıları ve reklamlar saklanıyor. Bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınıza kesmek olamaz. Bu gelişmiş değil. İstila için senin yardımına ihtiyacı var. Eğer yakın ilgi ödemek ne için tıklayın, bir potansiyel siber bulaşmasını önlemek.

Remove Dt.adsafeprotected.com
The Dt.adsafeprotected.com Virus

Daha sık sık–dan değil, görünen gerçek, dışarı ile şüpheli güvenlik kaynaklarına kurşun çıkarmak için çok iyi reklamlar. Uzak bilgisayar sisteminize bir kötü niyetli tehdit erişim izni verme, isteyerek veya istemeden bir virüs sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi elde etmek ve bu verileri ile diğer paylaşarak kar aramak kesmek için arka kapı açmak izin tek bir tıklama olabilir üçüncü tarafları.

Adware göz ardı etmektir. Tarayıcınıza tutarak, sizin çıkmaz her geçen dakika ile kötüleşeceğini. Görüyorsun, uzun süre kalmak bu parazit izin, daha fazla reklam oluşturmak mümkün olacak. Reklamların büyük bir miktar olacak oğlu overburden senin kaş ve o-ecek başlamak-crash ve beklenmedik bir şekilde dondurmak. Yavaş internet bağlantısı ve ahşap kaplama aynı zamanda adware varlığı üstünde senin PC için sinyaller diğer belirtileridir.

Daha fazla zaman kaybetmeyin! Önce mümkün gibi değerli verilerinizi çalmak üzere ama bunlarla sınırlı olmamak üzere kredi kartı numaraları, banka hesaplarını, parolaları, vb bu sıkıntı mümkün olduğunca çabuk kurtul. Çevrimiçi durumunuz korumak ve bir güvenli ve reklam içermeyen bu parazit en kısa zamanda kaldırarak tarama için dönün!

Dt.adsafeprotected.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Dt.adsafeprotected.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *