Kaldır Dregol.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Dregol.com

Dregol.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Dregol.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Dregol.com büyük web tarayıcılarında-Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome izniniz olmadan değiştirme yeteneğine sahip olan başka bir güvenilir olmayan arama motorudur. Böylece, program bir tarayıcı hijacker kategorize edilmiş.

Dregol.com Binkiland, Vosteran, Astromenda ve Taplika kaş kaçırmak için çok benzer. Dregol.com tarafından yapılan en belirgin değişiklik varsayılan ana sayfası ve arama motoru değişiklik olduğunu. Aslında, sadece bir kez onlar sızmak korsanları-iş yolu PC Bu, kesinlikle zarar-e doğru senin makine neden olabilir herhangi bir değişiklik uygulamak için onay ihtiyaçları var. Daha ilginç olan ise gerçeği sistemde program yükleme hatırlamıyorum ve bu kesinlikle seni rahatsız.

Aslında, Dregol.com senin bilgisayar girmek için onay gerekli değildir. Bu korsanının sen farkında bile olmadan kendiniz yüklemek yapabilirim yetenekli olduğunu. Çoğu kez, Dregol.com girer diğer ücretsiz sağlanan PC çünkü bu muhtemelen bunun için en kolay giriş noktası sağlar. Bu nedenle, tüm şartlar ve koşullar Kur Sihirbazı tarafından sağlanan sanal makinenizde, yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman okumalısınız. Aksi halde, senin güvenlikle ilgili sorunlar yaşarsınız.

Durumda Dregol.com infiltratlar içinde senin sistem, sadece ana sayfası ve arama sağlayıcınızın değiştirmesini ama da için belgili tanımlık Mozilla ateş kaş bir uzantısı ekler korsanının olacak. Burada bu uzatma Denetim Masası üzerinden silinemez sorun. Böylece, potansiyel unwanted bilgisayar programı–dan senin PC silecek, sanal makine üzerinde bir meşru antimalware aracı yüklemeniz gerekir.

Remove Dregol.com
The Dregol.com Virus

Bir kez installed üstünde senin bilgisayar, monitör çok sayıda ticari reklam ve bağlantılar ile sel Dregol.com başlar. Ne yazık ki, şans eseri açın ve bozuk bazı Web siteleri ile kötü amaçlı içerik aktarılır bu bağlantıları tanıması çok kolay değil. Bu durumda, sanal makine çok malware ile enfekte olasıdır. Bu nedenle, Dregol.com tutmak tavsiye edilmez.

Yine uzantısını silmek–dan Mozilla ateş ve kendini ana sayfası ve arama sağlayıcınızı değiştirmek gerekir için zaten yukarıda söz edildiği gibi Dregol.com Denetim Masası üzerinden tamamen kaldıramazsınız. Bu nedenle, el ile kaldırma yöntemi sizin için zor olabilir. Yine de, her zaman bu durumda çok daha etkili olabilir bir otomatik malware kaldırma aracını kullanabilirsiniz.

-Dibi takdirde senin tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan dosyaları, transfer edilmiş adware uygulamalarını sanal makine nüfuz başardı neredeyse kesindir. Sonuç olarak, bazı enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu durumda, herhangi bir tehdit sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

Dregol.com el ile veya otomatik olarak silinebilir. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bu tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirler.

Dregol.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dregol.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *