Kaldır DownloadMuze Search Plus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove DownloadMuze Search Plus

DownloadMuze Search Plus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu DownloadMuze Search Plus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

DownloadMuze Search Plus tarayıcı uzantısıdır. Belgili tanımlık yarar bir arama optimizasyon aracı pazarlanmaktadır. Tarama oturumları geliştirmek gerekir. Sunduğu hizmetleri özel örümcek ağı kaş seçmek, Bağlantılar çubuğuna Bakımı, irtibat ve olan arama oturumları içerir. DownloadMuze Search Plus Chrome Web Store üzerinde kullanılabilir. Senin iş ya da çalışmalar’te bilgi bulma üzerinde bağımlı iseniz, bu app denemeye karar verebilir. Bu bir hata olur. Güvenlik uzmanları, DownloadMuze Search Plus göre bir tarayıcı hijacker olduğunu. Kötü niyetli araç tarama müşteri iç ayarları ile müdahale ediyor, arama sonuçlarını değiştirme ve onların çevrimiçi etkinliğini izleme risk kullanıcılara sunar.

DownloadMuze Search Plus Krom Web deposundan edindiğiniz değil, nasıl ve ne zaman web tarayıcısı yüklü muhtemelen merak ediyor. Mantıklı bir açıklaması vardır. Bir noktada, onun yüklemek için izin vermek için kandırdın. Uğursuz program birkaç yayma vektörü kullanır. En yaygın koyu örnek donatılacak. Korsanının korsan bir yarar-e doğru bir parça freeware ya da shareware bağlı olsun. Download müşteri size DownloadMuze Search Plus bir bonus aracı olarak sunar. Varsayılan seçenek süreç içinde belgili tanımlık app eklemek olacaktır. Hüküm ve şartlarını okumak ve değişmek belgili tanımlık koyma atlama, bu sistem erişim elde neden olacaktır.

DownloadMuze Search Plus yükü bir spam e-posta eki arkasında gizli olabilir. İletide, dolandırıcı seni bir belge üzerinde önemli bir konu gönderiyor olduğunu açıklar. Gerçek gibi görünüyor sahte bildirim yapmak, o kendini bir gerçek şirket veya kuruluşta bir temsilcisi olarak ortaya çıkarabilir. Değil beklediğin bir e-posta alırsanız, gönderenin kim olduğunu iddia ediyor olduğundan emin olmak için ilgili kişileri kanıtı. Genel olarak, güvendiğiniz kaynaklar hakkında dikkat etmelisin. Bozuk Web siteleri ve güvenliği aşılan bağlantıları tek bir tıklama sonra enfekte makine alabilirsiniz. Zararlı etki alanına girdiğinizde, içerdiği kötü amaçlı yazılım indirme otomatik olarak başlayacaktır. Yabancı Web sitelerinde araştırma yapmak ve sadece sana güvenebilir miyim emin misin insanlardan bağlantıları izleyin.

Remove DownloadMuze Search Plus
The DownloadMuze Search Plus Virus

Her ne kadar DownloadMuze Search Plus onların tercih edilen arama motoru seçmek kullanıcılar sağlar, kendi ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcısı belirli bir Web sitesi için değişir. Gaspçı, sisteminizde etkin durumdayken, arama apps.searchalgo.com aracılığıyla yapmak zorunda kalacak. Müdahaleci aracı özel ayarlarını geri dönmek kullanıcı izin vermez. Değişiklikler bir amaç için eklenir. Arama sonuçlarınızı desteklenen web siteleri dahil etmek için manipüle edilebilir. Bu DownloadMuze Search Plus yapar kendi geliştiriciler için kar nasıl. Gizli program gelir pay-per-click sistem dağıtarak üretir. Her zaman yaptığı sponsorlu bir bağlantıyı tıkladığında, belirli bir miktar karşılık gelen etki alanı sahibi tarafından verilir.

Desteklenen içeriği kullanıcıların dikkatini getirmek için iki yaklaşım vardır. Örümcek ağı kaş ile müdahale sadece defa olur. Daha etkili reklamlar görüntülemek için bir tekniktir. DownloadMuze Search Plus ekran pop-up, pop-under, afiş, freebies, Kuponlar, interstisyel, kayan, bağlamsal, geçiş, satır içi ve karşılaştırma reklamlar ile sel olacaktır. Belgili tanımlık pencere eşiği-ecek göstermek sen giysiler, aksesuarlar, teknolojik cihazlar, mobilya, Dekorasyon, spor vites, Bahçe ekipmanları, oyunlar ve diğer öğeler gibi çeşitli tüketim malları için özel indirimler. Korsanının yol açar Web siteleri güvenilirliğini kontrol değil dikkatli olun. İstenmeyen reklamları engellemek için hayırlısı oldu.

DownloadMuze Search Plus pozlar çevresinde diğer büyük tehdit veri hırsızlığı değil. Sinsi programı parça kullanıcıların tarama oturumları ve web tarayıcısında depolanan bilgileri kaydeder. Sörf geçmişi, Çerezler, tuş vuruşlarını, IP adresiniz, coğrafi konumu, posta kodu, demografik bilgi, e-posta hesabı, telefon numarası, Faks, kullanıcı adları, parolalar ve mali kimlik bilgileri elde edecektir. Korsanının arkasındaki insanlar toplanan giriş izninizi isteyen ya da niyetleri hakkında söylüyorum olmadan satacak. Ne tür veri-var toplanan üzerinde veya kim satın aldı bilemezsiniz. Bilgilerinizi satın almış kişilerin cyber suçla ilgili olabilir.

DownloadMuze Search Plus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala DownloadMuze Search Plus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *