Kaldır Dipladoks.org (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware hangi kökeni ziyaret ettiğiniz site değil çeşitli müdahaleci reklamları görüntülemek için programlanmış bir kötü parazit var. Bu durumda, Dipladoks.org bir yeniden yönlendirme kurtarma içinde rolüdür. Tarayıcı olacak farklı reklamlar ve pop-up, üzerlerine tıklayınız yapmak amacı ile sel olacaktır. O-ecek getirmek o gelir pay-per-click program aracılığıyla her tıklama parazit için yararlı olabilir.

Adware sizin onayınız olmadan web tarayıcınızda şüpheli uygulamalar ve araç çubukları da yükleyebilirsiniz. Ne’daha çok, online aktivite izleyecek ve toplamak-ebilmek sağlamak o yüzden tarama verilerini, hedeflenen içerik n olacak daha çekici ve bu nedenle büyük olasılıkla tıklayın =. Sinir bozucu reshuffles ve reklamlar hiçbir kaçış olduğunu. Bile gizli mod sizi kurtaracak. Kaç yakın kez olursa olsun böyle tacizkar reklamlar, daha fazla ve daha fazla görünür. Parazit zararlı etkinlikleri göz ardı çalışsanız bile, durmayacaktır. Aslında, bu onun taktik değiştirmek ve daha agresif hale. Tek yolunun bu cehennemi deneyim üstü adware aygıtınızdan tamamen kaldırmak için değil!

Adware kendini yaymak için farklı yöntemler kullanır. En sık, Dipladoks.org adware donatılacak yolu ile onun kurbanların bilgisayarlarda gizlice başarıyor. Bu söz, bilgisayarınızı tek başına kesmek yetenekli değil önemlidir. Bu erişmek için aygıtınız için tek yolu kendiniz yüklemek eğer var. Kasten değil, tabii ki. Hiçbir Kullanıcı bilinçli olarak onların bilgisayar bulaştırmak için kötü amaçlı yazılım izin verirdim. Bu söyleniyor, dikkatsiz ve yakın ilgi değil ne tıklayın, kolayca adware’nın sıradaki kurban haline gelebilir. Crooks senin hastiness ve seni kandırmaya saflık güveniyor.

Çalışkan ve hüküm ve şartlarını okumak için bir alışkanlık haline getirin. Her zaman otomatik olarak sizin bilginiz olmadan aygıtınızda yüklü herhangi bir gizli içeriğin durdurmak özel veya Gelişmiş kurulum modunda yüklemek en iyisidir. Geliştiriciler sık sık kötü amaçlı yazılım gizlemek ve diğer programları ile birlikte paket. Şu öğütleri tarafından kullanılabilir herhangi bir ek yazılım olup olmadığını görmek mümkün olacak. Biz isteğe bağlı tüm yüklemelerde seçimini şiddetle tavsiye ederim. Daha sık sık–dan değil, bu program veya uygulama gizlenmiş halde aslında zararlı yazılımlar vardır.

Adware gücünü asla küçümseme. Tacizkar reklamlar oluşturur bir parazit, çok zararsız görünmüyor olabilir, ama gerçekte bu başka bir şey değildir. Bu zararlı online gizlilik içinde ciddi güvenlik ihlali olduğunu. Sen, kaş belgili tanımlık enterne ve hassas verileri sorgulanabilir diğer üçüncü taraflarla paylaşabilir Bu casusluk. Ayrıca, ağır reklam saldırıları nedeniyle, web tarayıcınız aynı zamanda senin ihmal sonuçlarına katlanırsın.

Web uygulamanızın çökmesine, donma ve günlük olarak lag başlar. Hatta internet hızınıza etkilenen olmak. Internet bağlantınızı normalden daha yavaş olacağını fark edeceksiniz. Bu asalağın kötü amaçlı varlığı nedeniyle var. Artık senin durumun daha kötü olacak, aygıtınızda kalmasını sağlar. Yani, o kadar çabuk buna karşı daha iyi hareket! Bir güvenli ve özel çevrimiçi varlık için döndürmek istiyorsanız, Dipladoks.org reklam yazılımını bilgisayarınızdan kaldırmak gerekir!

Dipladoks.org kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dipladoks.org–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *