Kaldır Detectmypcerrors.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Detectmypcerrors.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Detectmypcerrors.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Aniden PC monitörünüzde Detectmypcerrors.com açılır pencereleri görmek başlatırsanız, reklam destekli bir program, makinenizde yüklü emin olabilirsiniz. Bu uygulama özel olarak para kazanmak için tasarlanmıştır ve üç büyük web tarayıcıları-Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome ile uyumlu Yani hangi bu kullandığınız önemli değil. Her durumda, bu uygulama bir adware program kategorize edilmiş, böylece bilgisayarınızdan Detectmypcerrors.com kaldırmanız gerekir dikkat etmelidir. Aksi takdirde, bu ciddi güvenlik ile ilgili sorunlara neden olabilir.

Ne zaman yeni yazılım sistemi kurmak her zaman potansiyel unwanted bilgisayar programı üstünde senin PC yükleme önlemek amacıyla, sen son derece dikkatli olmalısın. Onların resmi web sitelerinden sadece download programları ve herhangi bir üçüncü parti kaynaklar güvenmemek için hatırlıyorum. Ayrıca, bilmelisin ki Detectmypcerrors.com gerçeğini program onları ilk yerde izlemez nedeniyle bu görüntüler, reklamların içerik için sorumlu değildir. Bu nedenle, bazı uygulama tarafından sağlanan reklamlara ve bozulmuş görünebilir ve sisteminize ciddi zarar verebilir. Görüntülenen reklamları sona erdirmek için Detectmypcerrors.com kaldırılması kesinlikle zorunludur.

Bilgisayar kullanıcılarının çoğu zaman, bu Web sitesi aslında resmi temsilcisi sayfası reklam üreten program olduğunu düşünmeye içine Detectmypcerrors.com tarafından aldatılmış açılır pencereleri belki. Detectmypcerrors.com açmaya çalışırsanız, ancak, size aslında Web sitesine erişim yasak çıkış bulacaksınız. Bu güvenilir olmayan bir dosya paylaşım web sitesinden başka bir program yükledikten sonra hangi uygulama için sağlanan reklam sorumludur olursa olsun, o senin PC sızmış olduğunu anlamına gelir. Böylece, Custom/ gelişmiş yükleme seçeneği seçmelisiniz yeni yazılımı kurar her zaman bunu bilmeniz gerekir ve potansiyel unwanted bilgisayar programı-e yeğlemek için Kur Sihirbazı tarafından sağlanan tüm bilgileri okumanız gerekir.

Genellikle, Detectmypcerrors.com açılır pencereleri, makinenizde bulunan hatalar hakkında uyar ve sistem kontrol veya teknik desteğe başvurun. Bu bildirim gelince, herhangi bir düğmeleri tıklatın veya ekranda görüntülenen herhangi bir telefon numaralarına çağrı gerekir. Bir şekilde yardım, açılır pencereler hangi da pay-per-click yöntemi kullanarak kendi geliştiriciler için bazı kar kazanç belirli Web sitelerine yönlendirme yapar veya sadece potansiyel unwanted bilgisayar programı ve malware dağıtmak. Bu nedenle, diğer enfeksiyonlar makine korumak senin PC–dan Detectmypcerrors.com açılır pencereleri kaldırmanız gerekir.

Neyse ki, Detectmypcerrors.com kaldırma zor bir süreç değildir. Aslında, sağlanan adım adım kılavuzu feryat takip ederseniz, programın başarıyla kaldırır. Ayrıca, herhangi bir USB sopa veya kaldırma işlemini gerçekleştirmek için CD gerekmez. Buna ek olarak, tam bir tarama olduğunu tüm mevcut tehditlere sildim emin olmak için bilgisayarınızın çalışması gerekir. Saygın güvenlik aracı bulmak ve silmek belgili tanımlık şüpheli eğe ve olacak almak senin sistem temiz ve korumalı gelecekte yardımcı olur.

Detectmypcerrors.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Detectmypcerrors.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *