Kaldır Desktop Search virüs | Güncelleme

PUP
Remove Desktop Search

Desktop Search kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Desktop Search kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Desktop Search olduğunu başka bir sanal makine sizin izniniz olmadan girme yeteneğine sahip olan yavru güvenilmeyen. Bu neden program Binbaşı ile uyumlu olan bir adware uygulama web tarayıcıları-Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome kabul edilir ana nedenidir.

Desktop Search sözleri kullanıcıların çeşitli web sitelerine hızlı erişim. Ayrıca, program kullanımı kolay olacak şekilde ve kullanıcıların güvenli bir şekilde internette gezinti sağlamak için içindir. Ancak, oldukça farklı bir şekilde Desktop Search çalışan dönüşür.

En kısa zamanda adware virtual machine infiltratlar, sorun bir sürü neden başlar, böylece program sistemde tutulması gerektiğini değil. Böylece belirli bir Web sitesi için arama veya arama sorgusu çok daha kolay yer uygulama tarafından yapılan en belirgin değişiklik araç çubuğu üstünde senin okul sırası yüklemesidir. Daha ilginç olan ise gerçeği sistemde program yükleme hatırlamıyorum ve bu kesinlikle seni rahatsız.

Remove Desktop Search
The Desktop Search Virus

Aslında, Desktop Search mu senin bilgisayar girmek için herhangi bir onay gerekmez. O kendine bile farkında olmadan kurulur yapabilirdiniz akıllı bir programdır. Genellikle, Desktop Search Bu muhtemelen bunun için en kolay giriş noktası sağlar çünkü diğer ücretsiz sağlanan PC girer. Bu nedenle, tüm şartlar ve koşullar Kur Sihirbazı tarafından sağlanan sanal makinenizde, yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman okumalısınız. Başka bir durumda, güvenlikle ilgili sorunlar yaşarsınız.

Desktop Search Ayrıca bilgisayarınızı sahte bir sistem veya program güncelleme olarak poz tarafından sızmak olabilir. Belirli bir program PC’nize güncelliyoruz düşünürken, örneğin, aslında tehlikeli bir enfeksiyon sistemdeki bırakıyorsun. Ayrıca, adware spam e-posta eklerini, bozuk bağlantılar veya Web siteleri diğer saldırı aracı olarak kullanabilirsiniz. Bu nedenle, Desktop Search gibi bir program PC’nize en sık sahip dikkatinizi üzerinde bağlıdır.

Bir kez installed üstünde senin bilgisayar, monitör çok sayıda ticari reklam ve bağlantılar ile sel Desktop Search başlar. Burada onlara şans eseri tıklayın ve bozuk bazı Web siteleri ile kötü amaçlı içerik aktarılır bu bağlantıları tanıması çok kolay değil sorun.

Ancak, sağlanan reklam çoğu hakkında endişelenmen şey değildir. Aslında, Desktop Search ile ilgili en büyük sorun kişisel verilerinize erişmek için program yeteneğidir. En kısa zamanda korsanının PC bozar, sanal aktivitelerinizi izlenmesini başlatır ve tarama geçmişinize kaydeder. Bir kez program tercihleri, Desktop Search hisse verileri üçüncü şahıslarla arkasında gizli hakkında yeterli bilgi topladığı ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu neden Desktop Search hemen kaldırmak ve bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olun.

Desktop Search kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Desktop Search bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *