Kaldır Daily File Converter virüs | Güncelleme

PUP

Daily File Converter kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Daily File Converter kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

YAVRU için potansiyel olarak istenmeyen Program duruyor. Daily File Converter istenmeyen bir program örneğidir. Ama seni aptal adı izin vermeyin. Durumunla ilgili potansiyel bir şey yoktur. Bu uygulama dosya dönüştürme ve çoklu ortam sağlamak vaat ediyor. Gerçekte, seni casuslar. Şu andan itibaren yüklü bu app online aktivite izlemek ve tarama geçmişi, arama sorguları, vb gibi veri toplamak. Neden? Sağlamak için sadece ama aynı zamanda daha büyük olasılıkla tıklama çekici olacak reklam hedef.

Şüpheli bu yardımcı programı yüklediğinizde, tarayıcınızı her açtığınızda ekran ile çok sayıda reklamlara sular altında alırsınız. Bu yavru reklam görüntüleme üstünde senin PC tüm varolan tarayıcılar çevirmek amaçlamaktadır araçları. Çok sayıda müdahaleci içerik ile bombardıman dışında bunun için zararlı da gölgeli sayfaları yeni sekme olarak açılır. Yavru köpek bile sadece çok online videolar duraklatmak için reklamları görüntülemek için gidecek. Artık yavru fok durumunuza, tarayıcınızın düzgün çalışması mümkün değil varlık için önde gelen kötüye gider katılımsız, bilgisayarınızda kalır.

Daily File Converter sen-ebilmek download o–dan bir resmi sitesi vardır. App stok da teşvik. Ama bu parazit, aygıtınızda yolunda bulabilirsiniz tek yolu bu değil. Ayrıca ekleri veya yürütülebilir dosyaları içeren spam e-posta mesajları yayılabilir. Parazit freeware, sel eğe, sahte güncelleştirmeleri ve virüslü bağlantıları de gizlenen bulunabilir.

Çoğu zaman, kullanıcılar iletileri gelen kutunuzda istenmeyen posta olarak işaretlenen, açın. Bu tür e-postalar dahil ekleri açmadan içine insanları çekmek için tasarlanmıştır. O nasıl bilmeden tehlikeli yazılım ile bilgisayarınıza bulaşabilir. İstemeden bir parazit üstünde senin PC izin vermek için sadece tek bir tıklama alır. Bu yavru değil kadar gelişmiş. Bilgisayarınızı kesmek olamaz. Bu davet için sanal makineye erişim almak için tek yolu bu, bilgisayarınızda bu günlük ücretsiz dönüştürücü uygulama tutarak hiçbir şey kazanmak inç

. Artık onun kalmak uzatmak, senin durumun daha kötü olacak. Yakında, tarayıcınızın tüm browserâ €™ s yaygın gürültüyle çarpmak içinde kaynaklanan yolunda atılmış reklamları görüntülemek için sorun yaşamaya başlayacaktır. Ayrıca, Internet hızınızı aniden, tarafından sabit ahşap kaplama eşliğinde düşecek fark edeceksiniz.

Crooks, hassas bir durum yararlanmak ve ancak bunlarla sınırlı olmaksızın şifreleri, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları gibi kişisel bilgilerinizi ellerine almak için çalışacağız oturum açma kimliği, vb. Şüpheli diğer üçüncü taraflarla paylaştı için bu tür veri istiyorsanız en kısa zamanda varlığını algılamak bu tehlikeli yazılımı kaldırmanız gerekir. Gecikme yok! Bu zararlı haşere karşı önce çok geç ve hasar geri alamazsınız, bilgisayarınızda yaptığı hareket!

Daily File Converter kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Daily File Converter bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *