Kaldır CRYPTO-LOOT Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

CRYPTO-LOOT Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu CRYPTO-LOOT Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Hasta ve yorgun KRİPTO-yağma reklam? Ekranınızda sürekli belirirler. Evet, eğer bir sorun varsa. Reklamlara büyü gibi tarafından ortaya çıkmadı. Enfeksiyon onları getirdi. Tam olarak adware enfeksiyon. Bir adware KRİPTO-ganimet olduğunu ve beklemek onun işgal dışında gelmek iyi bir şey daha iyi bilmeli. Zamanını boşa harcama. Bu haşere size yol herhangi bir tür yararlı olmak değildir. Aksine. Bu, geliştiricilerin kötü amaçlı olarak hizmet etmek için oluşturuldu. Bu nokta olarak silmeniz gerekir.

Daha uzun şifreleme yağma kalıyor, senin durum kötü olur. Tehdit sana atıyor sorunlar üzerinde her onları geçme ile yığılmaya devam et. Onlar şiddetinde de büyür. KRİPTO-yağma zaman üstünde senin PC vermeyin ve tam potansiyelini açığa değil. Sonuçları gibi değil. Nerede adware’nın çok sayıda maskaralık nedeniyle kendi makine önlemek bir zaman gelecek. Böyle olmasını beklemeyin. Acil önlemler almak ve PC’nizi temiz. Bu davetsiz misafir, daha iyi ne kadar çabuk kurtul. Gecikmeler hiçbir şey pişman değilim ama neden.

KRİPTO-yağma başarıyla yüklendikten sonra sorunlar dökme başlatın. Tarama deneyimi, örneğin, aynı değil. Barış olarak web sörf geçmişte kalır. Şu andan itibaren artık sizin ne arıyorsanız bulmak mümkün değil. KRİPTO-yağma günlük bazda rahatsız edici reklam ton ile amansız. Ekranınızın tamamını reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Onlar her yerde, yanıp sönen ve içeriği engelleme vardır.

Online bu şartlarda yapılmış her türlü iş almak düşünün. Ancak girişim online faaliyetleri için sadece bunlarla sınırlı değildir. Makinenize düzgün bile çevrimdışı gerçekleştirmek için mücadele eder. Bir tarama hızı yavaşlar. Bu çöker ve sık sık donuyor. Programları yüklemek için sonsuza dek sürer. Bu bir kabus olmalı. Ve tüm bu kötü bu adware yüzünden. Neden onun maskaralık tahammül? Her zaman rahatsız ediyor ve sen kendi bilgisayar kullanmaktan kaçının yapar. Ayrıca, güvenlik duvarında bir delik olduğunu.

Adware, gösterir bir şey güvenilir değil. Belgili tanımlık ads, o sürekli yönlendirmeleri, hiçbir şey sayfaları değil. Tıkırtı üstünde yanlış reklam ya da bağlantı için olur, zaten tehlikeye makinenizde daha fazla enfeksiyonlar otomatik olarak yükleyebilir. Ne olacağını hayal Eğer gemide daha fazla zararlıları davet ediyoruz. Bilgisayarınızı uzun süre tutmak mümkün olmayacaktır ve bu tamamen aşağı tatili zaman sadece bir meselesi olurdu.

Bu ne istiyorsun? Bundan şüpheliyim. Enfeksiyon en kısa sürede silin. Bir şey yok kazanmak için çok kaybedecek. Nerede saklandığını bulmak ve bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu bir kalemde silmek için kullanın. Unutma o zaman senin arkadaşın değil. Oyalanmak yok. Ayrıntılı rehber bu makalenin sonunda bulabilirsiniz.

Nasıl adware bilgisayarınızı girdiniz mi? Şey, gibi diğer enfeksiyonları, KRİPTO-yağma da hileler kullanır. Bu gizli spam e-posta iletileri ve ekleri seyahat edebilirsiniz. Bozuk siteleri ve reklamlar gizleyebilirsiniz. Bu diğer yazılım, vb ile birlikte olabilir. Eğer sana saldırmasını durdurmak için ise, daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Etkin olmayan işbirliği, aka, dikkatsizlik, adware olmadan başarısız olması bir şeydir. Bu izni yok. İhmalkar olma. Bu şekilde kendini kolay bir hedef haline getirerek sadece bilgisayar korsanlarına yardımcı oluyor. Teyakkuz seçin. İhmal bilgisayarınıza kötü amaçlı kapılar açılırken seni güvende tutuyor.

CRYPTO-LOOT Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala CRYPTO-LOOT Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *