Kaldır Crxextractor.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Crxextractor.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Crxextractor.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Crxextractor.com siteye sürekli yeniden yönlendirmelerini genellikle bir siber parazit tarafından kaynaklanır. O zaman online gitmek her zaman sayfayı görürseniz, adware enfeksiyon barındırıyorsanız bilgilendirmek özür dileriz. Zararlı içinde senin sistem, köşelerinde gizleme ve bir karışıklık yapmak zaten. , Ama paniğe kapılmayın. Evet, senin makine enfekte ama bir gümüş astar. Adware parazitler kaldırmak nispeten kolay kabul edilir. Onlar da neredeyse ransomware ve Truva atları tehlikeli vardır. Talimatların doğru kümesiyle davetsiz misafir zamanında kurtulmak gerekir.

Ama sanmıyorum Crxextractor.com zararsızdır. Hayır, değil. Zararsız bir parazit kendinizi aldatmasın izin vermeyin bu yüzden böyle bir şey yok. Belgili tanımlık adware Ayrıca riskine de yol açar. Her tek enfeksiyon sorunlara neden olur. Bu yüzden bir enfeksiyon denir. Bu adware stand değil. Eğer zaman verilen sorunları yolunuzu ton atmak veya hatta bazı geri dönüşümsüz hasara neden. Crxextractor.com site noktaya ve orada olduğunun farkında olarak silin. Oyalanmak yok. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bir kez belgili tanımlık adware girer, pisliği verme başlar. Aniden, bile bir tek taşıma online haşere tarafından kesintiye olmadan yapabilmek için görünmüyor. Ayrıca, Crxextractor.com hep seni karşılamak için orada. Tarayıcınızı açtığınızda vardır. Yeni bir sekme açtığınızda vardır. Başka bir sayfa yükleme çalıştığınızda için yönlendirildi. O her yerdedir. Ve yalnız değil. Reklamları ile birlikte geldi.

Belgili tanımlık adware reklam platformu ve herkes hizmetlerini tanıtmak için kullanabileceğiniz. Hackerlar dahil. Ve inanın bize, onlar yapmak. Onlar öylesine onlar kullanma o gayri meşru pay-per-click gelir kazanmak için ve kötü amaçlı içerik çevrimiçi yaymak için reklam yazılımını doğrulama mekanizma vardır aslında yararlanın.

Crxextractor.com tarafından sponsor reklamları fark olması gerekir. Onlarla çok dikkatli olun. Bazı reklamları Muhtemelen güvenlidir ama büyük bölümü sponsorluğunda ve bozuk. Eğer sen tıkırtı, vücudunuzda daha fazla virüs indirme riske. Zengin crooks yardım saymıyorum bile. Sorun, reklamlar o kadar çok ve çok müdahaleci önlemek mümkün olmasıdır. Bunları kaldırmak için iyi için bir şey yapmazsak er ya da geç tıklamak. Onları üreten adware kurtulmak için bunu yapmak için tek yolu bu.

Yani bu haşere gidince, reklamları ve yönlendirmeler olacak. Zamanını boşa harcama ve şansını zorlama. Enfeksiyon ile daha fazla kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızın istila ve kullanılamaz hale önce silin. Davetsiz misafir el ile kaldırmak için bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin. Tek yapmanız gereken şey tam sipariş verilen adımları izleyin.

nasıl sen son yukarıya Crxextractor.com adware ile sıkışmış? Cevap gibi olacak değil ama senin yüzünden zararlı aldı. Tam olarak senin ihmal nedeniyle. Böylece almak için zor taktik kullanır senin makine sizin izniniz olmadan giremezsiniz. Belli ki, başarılı ama yöntemleri çok iyi olduğun için. Çünkü sen fark etmek ve durdurmak dikkati anladım.

Örneğin, bozuk sayfalar gizler ve ne zaman sen tıkırtı içinde geçit. Ya da, eğer sen açık a spam e-posta haber yanıma hitches, zararlı yükleyin. Ne tıklayın daha uyanık olmak. Bazen tıklamalarınızın gemiye ulaşmak bir enfeksiyon için izin eşit.

Crxextractor.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Crxextractor.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *