Kaldır CrossBrowser virüs | Güncelleme

PUP
Remove CrossBrowser

CrossBrowser virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu CrossBrowser virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

CrossBrowser virtual machine PicColor, VuuPC, WordProser, dahil olmak üzere bazı freeware uygulamaları ile birlikte en sık infiltratlar bir potansiyel olarak istenmeyen program olarak kategorize vb

CrossBrowser programdır dayanan bir Internet tarayıcısı Tarayıcı arayüzü Google Chrome için çok benzer anlamına gelir krom platformda. Bu uygulamaya geldiğinde neden bilgisayar kullanıcılarının sık sık karışık neden bu. Her durumda, CrossBrowser bilgisayarınızdan kaldırma önerilir, aksi halde güvenlik ile ilgili sorunlar yaşamaya bu çok olasıdır.

CrossBrowser ve BoBrowser CLARALABSOFTWARE tarafından geliştirilen aynı programları vardır. Ancak, CrossBrowser, BoBrowser, kendi – bobrowser.com resmi bir Web sitesi vardır. En kısa zamanda sistemde CrossBrowser ayarla, Google Chrome kısayol siler ve kendi kısayol oluşturur. Ayrıca, tarayıcı YouTube, Wikipedia, Amazon, Google ve bazı diğer popüler web siteleri için masaüstü kısayollar oluşturur.

Üçüncü taraf reklamları görüntülemek için onun yetenek kesinlikle CrossBrowser tarayıcı hakkında bilmeniz gereken başka bir şey var. Bu reklamlar yalnızca, kullanımı zor, tavsiye edilmez bu özel tarayıcı kullanırken gösterilir. Ayrıca, sisteminizin güvenliğini korumak için CrossBrowser tarafından sağlanan tüm reklamları görmezden gerekir.

Remove CrossBrowser
The CrossBrowser Virus

Ana amacı CrossBrowser açılır pencereleri ve web afiş bazıları bozulmuş olabilir, çeşitli web siteleri için daha fazla trafik etmektir. CrossBrowser vasıl senin kendi tehlike açmadan anlamına gelir sizinle, etkileşim vardır reklam içeriğini sorumlu değildir.

Ayrıca, etiket “CrossBrowser tarafından Powerd” featuring bazı JollyWallet bildirimleri göreceksiniz. JollyWallet size geri öğeleri belirli alışveriş sitelerinde satın aldıktan sonra biraz para almak için sunan bir hizmettir. Hatırlıyorum çünkü bazı izleme teknikleri her iki CrossBrowser kullanılabilir güvenli bir şekilde Internet’te gezinmek için size CrossBrowser–dan senin PC, çıkarmak ve sanal etkinliklerinizi izlemek için JollyWallet.

Burada iyi haber CrossBrowser kaldırma zor bir işlem değildir. El ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, bu makalede manuel talimatları takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Kayıp Google Chrome kısayol ile ilgili, sen-meli yapmak kadar Başlat menüsünde bulunan bir kopya ve hamur o üstünde okul sırası. Sen üzerinde gelecekte kullanmaya devam bu yüzden CrossBrowser program bütün programı silmez.

CrossBrowser virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala CrossBrowser virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *