Kaldır Cpamatik.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Cpamatik.com, bilgisayarınızı kötü amaçlı bir parazit tarafından infiltre açık bir göstergesidir. Bu web sitesi bir reklam siber enfeksiyon nedeniyle varlığıdır. En kısa zamanda bu haşere kendisi tarayıcınıza kurar, o-ecek başlamak ziyaret ettiğiniz her sayfada birden fazla reklam görüntüleme. Açılır pencereler, metin, afiş ve yanıp sönen uyarı iletileri bile-bu rahatsız edici içeriğin kaçış yok. Dahası, reklamları mümkün olduğu için çekici olmak için özel olarak hedeflenecektir.

Çevrimiçi etkinliğini izlemek için adware’nın yeteneği sayesinde arama sonuçları gibi bilgileri kullanabilirsiniz ve gözatma geçmişi reklam özelleştirmek için bu yüzden onlar tıkladım olasılığı daha yüksektir. Onlara, yaptığınız her tıklama için bu şekilde parazit ödemesi yapılacak. Gördün mü, bu kötü amaçlı parazit mümkün olduğu kadar çok reklamları göstermek için programlanmıştır. Onlar için güvenli kaynaklardan neden denetlemez. Bu yüzden yüksek alarmda olması gerekir. Gerçek olmak için çok iyi bakmak herhangi bir reklam görürseniz, ona tıklayın değil en iyisidir. Çok onlar şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden muhtemeldir.

Sadece kendisine hakkı verirseniz Adware bilgisayarınızı erişim elde edebilirsiniz. İzinsiz işgal edemez. İşin aslı, bilmeden tarayıcılar bulaştırmak için izin verdim. Nasıl? En yaygın olarak, enfekte olmuş, ile başlayan spam e-postaları açarsanız bu olur. Aynı şeyi şiddetle ekleri ve çalıştırılabilir dosyaları içeren bu tür iletilere uygulanır. Ayrıca, adware pusuda sahte güncelleştirmeleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, torrent dosyaları olduğu bilinmektedir.

Çoğu zaman, adware cyber makinenizdeki yazılım demetleri ile gizlice. Hadi ayrıntılı. Hızlı yükleme için seçerseniz, sen büyük olasılıkla gizli diğer ek yazılım üzgün pakette, sen farkında bile olmadan yükler. Ancak, bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü seçerseniz, ne aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde kontrol sahibi olmak mümkün olacak. Senden, daha önce gizli herhangi bir bonus içerik görünür olacaktır. Herhangi bir ek yazılım, belki fark yapmak ihtiyacın olan bu programlar ve uygulamalar seçimini kaldırmak için. Daha sık sık–dan değil, isteğe bağlı tür yüklemelerin gizlenmiş halde zararlı yazılımlar olduğu ortaya çıkar.

En kısa zamanda adware her tarayıcı bilgisayarınızdaki bir saldırı başlattı, tarama deneyimi tam cehenneme dönecek. Reklam büyük miktarda crash ve günlük olarak dondurma neden senin kaş, aşırı. Ayrıca, adware tarayıcınıza diğer gölgeli eklentileri, uzantıları ve araç çubukları yüklemek nadir değildir. Ve bunu yapmak için izin gerekmez.

Kalmış ve yavaş internet adware bilgisayarınızda varlığı nedeniyle belirtileri de vardır. Bu kötü amaçlı yazılımlar online güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye atar. Eğer bu parazit karşı hareket yok, kişisel ve finansal bilgilerinizi ele geçirmek için hackerlar izin riske. Bu kötü amaçlı yazılım tutarak yok pozitif elde edersiniz. Sadece bela getirir. En kısa zamanda bu siber sıkıntı varlığı dikkat edin, çok geç olmadan–dan senin PC, kaldırmanız gerekir.

Cpamatik.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Cpamatik.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Cpamatik.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *