Kaldır Coostero.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Coostero.com Web sitesi üzerinde rastlamak Eğer yüksek alarma geçirilmesi gerekir! Görünümü, kötü amaçlı bir parazit, bilgisayarınızda bulunan bir işaretidir. Tam olarak bir adware parazit. Bir kez cyber haşere işgal etti, her tarayıcı PC bozar. Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Opera, Internet Explorer, Safari-hiçbir web uygulaması onun saldırıya karşı bağışıklığı var.

En kısa zamanda Coostero.com kendisi kurar web platformunda, o-ecek başlamak çok sayıda müdahaleci reklam pop-up, metin, afiş şeklinde üreten ve uyarı iletileri yanıp sönen. Onların amacı bilgisayar korsanları ve sponsor sayfaları için gelir pay-per-click yöntemi ile oluşturmaktır. Reklamları daha fazla kullanıcı tarafından tıkladım olasılığı olduğunu emin olmak için parazit, kurbanın çevrimiçi etkinliğini izlemek ve tarama geçmişi ve arama sorguları gibi web verileri elde. Bu bilgiler yakında-için-olmak-kurban için daha cazip görünüyor böylece daha iyi terfi içeriği özelleştirmek için kötü amaçlı yazılım yardımcı olur.

Adware yaygın olarak spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirme iletileri, yazılım demetleri, torrent dosyaları ve şüpheli reklamlar ve bağlantılar gizler. Bu kötü amaçlı yazılım bilgisayarınıza yalnız onun yolu kesmek olamaz. İstila için senin yardımına ihtiyacı var. Bir kez sizin izniniz vardır, tarayıcılar bir saldırı başlatacak. Tabii ki, size bu erişim cyber makinenize bilmeden veririz. Sık sık olur ki, dikkatsizlik ve ihmal yüzünden.

İnternetten indirdiğiniz yazılım ile ilgili hızlı bir yükleme için gözle büyük bir hatadır. Bunun yerine, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçmelisiniz. Bu şekilde, aslında malware saklanarak herhangi bir ek yazılım kolayca fark edeceksiniz. İsteğe bağlı birisi tertibat yoksa, onlar bilgisayarınızda yüklü değil bu yüzden bu tür programlar ve uygulamalar, seçimini kaldırmak gerekir.

Adware tarayıcınızın cehennemi bir deneyim haline döner kötü bir parazit var. Reklam olursa olsun hangi sayfa ziyaret ettiğiniz ekran sel olacaktır. Kötü amaçlı yazılım bile çok izlemeye çalışıyoruz video kesme olarak sadece gölgeli reklamları görüntülemek için gidecek. Artık onun kalmak uzatmak, kötüye gider anlamamız gerekir. Zamanla, reklamların sayısı hızla, belgili tanımlık adware tarafından yapılan hasar artırıldığında büyüyecek.

Tarayıcınızın yakında doğru aşırı nedeniyle reklamlar ve pop-up ile çalışması başarısız olur. Size başlatmak tarayıcı çöküyor yaşıyor, geri kalmış ve internet hızı yavaş. Ve hepsi bu değil. Ne arkasında tehlike pusuda bilmenin bir yolu yoktur yükseltilen sayfaları. Diğer malware bilgisayarınıza bulaşmasını veya hackerlar erişim kişisel ve mali bilgilerinizi vermek uzak bir tıklama olabilir. Normal, güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bu sataşmak adware en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Coostero.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Coostero.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Coostero.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *