Kaldır Content Defender virüs | Güncelleme

PUP
Remove Content Defender

Content Defender kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Content Defender kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Durumda PC ekranınızın aniden ticari açılan reklam ton ile sular altında olur, kötü amaçlı bir uygulama sisteminizde açık bir işareti olduğunu. Böyle bir program Content Defender ve benzer şekilde birçok diğer olası istenmeyen programları için (yavru), bu tipik bir reklam-taraftar uygulaması olarak sınıflandırılır.

YAVRU kategorize nedeniyle, hiç kimse Content Defender her/ onun bilgisayar olması gerekir. Potansiyel olarak istenmeyen program olarak sınıflandırılmalarını ana nedenlerinden biri girmek belgili tanımlık sistem ezelî asking için herhangi bir izin Content Defender yeteneğidir. Ayrıca, gerçek şu ki uygulama tarafından sağlanan hizmetleri güvenilir, bir garanti yoktur gibi görünüyor gerçek bir kanıtı Content Defender–dan senin PC-meli var olmak çıkarmak mümkün olduğunca çabuk. Aksi takdirde, yavru fok kötü amaçlı yazılım dağıtım için kullanılabilir ve kişisel güvenliğinizi tehlikeye.

Content Defender çeşitli kullanır ve bilgisayarınızın sızmaya aldatıcı yöntemler. Çoğu zaman, yavru fok diğer ücretsiz sağlanan sistem girer ve kurulumu onaylamanıza olanak aldatır. Şartlar ve koşullar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz çünkü bu genellikle üstünde senin bilgisayar, yeni yazılım kurulumu sırasında olur. Bu durumda, sadece için her şeyi kabul ediyorum ve farkında bile olmadan sisteme yavru fok izin. Bu nedenle, sanal makinenizde yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman çok dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde, sistem güvenliğinizi ciddi tehdit.

Remove Content Defender
The Content Defender Virus

Zaten yukarıda söz edildiği gibi benzer şekilde diğer kötü niyetli uygulamaları için en kısa zamanda Content Defender sistem, girer bu web tarayıcınızı kullanarak ticari açılan reklam tonlarını sel başlar. Ne yazık ki, bu reklamlar tamamen vardır gerçeği dışında onlar neden senin bilgisayar alır daha yavaş, sık sistem çöker deneyimleri ve kişisel güvenliğinizi garanti edilemez ana nedeni işe yaramazsınız.

[[91 hakkında]], bilmen gereken başka bir şey izleme ve kayıt senin browsing tarih ve sanal tercihleri verebilir. Program Tarama alışkanlıklarınız hakkında yeterli bilgi topladıktan sonra üçüncü taraf içeriğini monitörünüzde görüntülemek başlayacak. Yavru fok web tarayıcınıza gösterilen içeriği için sorumluluk kabul etmez gibi [[92 tarafından]], sağlanan reklam hiçbirine güvenmemek unutmayın. Görüntülenen açılır reklamlar’ı tıklatırsanız, yani seni anında bozuk malzeme içeren çeşitli web siteleri transfer.

Neyse ki, Content Defender kaldırılması zor bir süreç değildir. Onun reklam yanında istenmeyen program otomatik olarak veya el ile silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, bu makalede manuel talimatları takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Content Defender kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Content Defender bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *