Kaldır Confirmprize.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Confirmprize.com

Malware araştırma, Confirmprize.com raporuna göre bir adware ile ilgili web sitesi olduğunu. Kendisine sürekli yönlendirildi, bu bir yerde, bilgisayarınızda kötü amaçlı bir parazit pusuda anlamına gelir. Herhangi bir zarardan yapmanı engellemek için en kısa zamanda varlığını fark kaldırmanız gerekir. Adware, tarayıcınızı her açtığınızda ekranın sel çok sayıda müdahaleci reklam için sorumludur. Zamanla, sadece reklamların sayısı artacak.

Daha fazla Sponsorlu sayfalarını parazit görüntüler, sen tıkırtı üstünde onları daha iyi şans. Her tıklama için bu para alır. Ve başarı şansını artırmak için bu kötü amaçlı yazılımlar web etkinliğinizi casus ve geçmişi ve arama sonuçları tarama gibi veri toplamak. Kullanıcıya daha çekici görünüyor bu yeteneği sayesinde, cyber haşere yükseltilen içeriğini özelleştirebilirsiniz. O adware mümkün olduğu kadar çok reklam göstermek için programlanmış unutmamak gerekir. Bu yönergeleri kaynakları güvenli olup olmadığını kontrol etmek zorunda değil. Bilgisayarınıza zarar vermek veya önemli verileri çalmak için aramak tehlikeli Web sitelerine yönlendirildi mümkün olduğu kadar.

Remove Confirmprize.com
The Confirmprize.com Virus

Adware yaymak için en yaygın yolları üzerinden sahte güncellemeleri, virüslü bağlantılar, gölgeli reklamlar, özgür yazılım demetleri, torrent dosyaları ve spam e-postalar var. İnternetten indirdiğiniz yazılımı ile uğraşırken, yakın dikkat etmeniz gerekir. Her zaman tüm şartlar ve koşulları okuyun. Saklı anlamı bulmak. Kullanıcıların bilgisayarlarında yazılım yüklerken aceleci ve ihmalkar olduğu bilinmektedir. Seçeneği kullanılabilir olduğunda yükleme custom/ Gelişmiş türü için gözle alışkanlık haline. Bu bilgisayarınıza erişim vermek sen tam listesini görüntülemenize izin verir. Herhangi bir ek yazılım varsa, seçimini kaldırmak emin olun. Çoğu durumda, fark edilmeden, bilgisayarınızda gizlice istiyor aslında gizli malware böyle bonus içerik var.

Adware tarayıcılar ciddi zarar potansiyeline sahiptir. That’s right, biz tüm tarayıcılar bilgisayarınızda kullanılabilir demek. Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Internet Explorer, Microsoft Edge-Hayır kaş adware saldırıya karşı bağışıklığı var. Bu parazit katılımsız, senin durum kötü olacak tuttuğun sürece. Kalmış ve yavaş internet hızı sadece parazit zararlı etkisini bir tat vardır. Yakında, tarayıcılar düzgün, sponsor sayfaları görüntülemek için ellerinde büyük miktarda nedeniyle çalıştırmak için zorluk yaşayacaksınız.

Bir noktada, onlar tamamen, çalışmak herhangi bir online iş yapmak mümkün yapmak başarısız olur. Tehlike söz değil özel verilerinizi bu kötü adware enfeksiyona karşı davranma olacak. Gibi hassas bilgileri açığa riske ama parolalar için sınırlı değildir, IP adresleri, oturum açma kimliği, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, vb. Hackerlar bu verileri çalmak ve kar için diğer kişilerle paylaşmak için bu fırsatı istismar edecektir. Bu senin de başına gelmesini istemiyorsan, hemen bu sataşmak adware bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Confirmprize.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Confirmprize.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *